У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6379 Ківерці — Сапіжанка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6379 сполученням Ківерці - Сапіжанка відправляється зі станції Ківерці о 08.05 і прибуває на станцію Сапіжанка о 12.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Промислова, Автозавод, Оздів, Вигуричі, Сенкевичівка, Застав'є, 98 Км, Радехів, Селець-Беньків.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ківерці 08.05
Жабки 08.09 1 хв  08.10 4 хв 
Дачне 08.15 1 хв  08.16 10 хв 
Промислова 08.21 1 хв  08.22 16 хв 
Прилуцька 08.24 1 хв  08.25 19 хв 
Луцьк 08.28 4 хв  08.32 23 хв 
Автозавод 08.38 1 хв  08.39 33 хв 
Гнидава 08.50 1 хв  08.51 45 хв 
Промінь 08.57 1 хв  08.58 52 хв 
Оздів 09.09 1 хв  09.10 1 г  4 хв 
Лаврів 09.20 1 хв  09.21 1 г  15 хв 
Несвіч-Волинський 09.27 1 хв  09.28 1 г  22 хв 
Вигуричі 09.37 1 хв  09.38 1 г  32 хв 
Дубова Корчма 09.43 1 хв  09.44 1 г  38 хв 
Ниви-Губинські 09.51 1 хв  09.52 1 г  46 хв 
Сенкевичівка 09.58 1 хв  09.59 1 г  53 хв 
Венгрівка 10.11 1 хв  10.12 2 г  6 хв 
Звиняче 10.19 1 хв  10.20 2 г  14 хв 
Застав'є 10.26 1 хв  10.27 2 г  21 хв 
Галичини 10.36 1 хв  10.37 2 г  31 хв 
Горохів 10.47 1 хв  10.48 2 г  42 хв 
98 Км 10.58 1 хв  10.59 2 г  53 хв 
Брани 11.05 1 хв  11.06 3 г 
Стоянів 11.20 2 хв  11.22 3 г  15 хв 
Радехів 11.45 1 хв  11.46 3 г  40 хв 
Вузлове 11.59 1 хв  12.00 3 г  54 хв 
Воля-Холоївська 12.10 1 хв  12.11 4 г  5 хв 
Селець-Беньків 12.19 1 хв  12.20 4 г  14 хв 
Кам'янка-Бузька 12.35 1 хв  12.36 4 г  30 хв 
Сапіжанка 12.40 4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6379 Ківерці — Сапіжанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728