У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Сапіжанка — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6380 сполученням Сапіжанка - Ківерці відправляється зі станції Сапіжанка о 13.00 і прибуває на станцію Ківерці о 17.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Воля-Холоївська, Стоянів, Горохів, Звиняче, Ниви-Губинські, Несвіч-Волинський, Промінь, Луцьк, Дачна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сапіжанка 13.00
Кам'янка-Бузька 13.05 1 хв  13.06 5 хв 
Селець-Беньків 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
Воля-Холоївська 13.28 1 хв  13.29 28 хв 
Вузлове 13.36 2 хв  13.38 36 хв 
Радехів 13.51 1 хв  13.52 51 хв 
Стоянів 14.14 2 хв  14.16 1 г  14 хв 
Брани 14.28 1 хв  14.29 1 г  28 хв 
98 Км 14.36 1 хв  14.37 1 г  36 хв 
Горохів 14.47 1 хв  14.48 1 г  47 хв 
Галичини 14.57 1 хв  14.58 1 г  57 хв 
Застав'є 15.07 1 хв  15.08 2 г  7 хв 
Звиняче 15.16 1 хв  15.17 2 г  16 хв 
Венгрівка 15.24 1 хв  15.25 2 г  24 хв 
Сенкевичівка 15.37 1 хв  15.38 2 г  37 хв 
Ниви-Губинські 15.42 1 хв  15.43 2 г  42 хв 
Дубова Корчма 15.50 1 хв  15.51 2 г  50 хв 
Вигуричі 15.56 1 хв  15.57 2 г  56 хв 
Несвіч-Волинський 16.06 1 хв  16.07 3 г  6 хв 
Лаврів 16.13 1 хв  16.14 3 г  13 хв 
Оздів 16.23 1 хв  16.24 3 г  23 хв 
Промінь 16.35 1 хв  16.36 3 г  35 хв 
Гнидава 16.42 1 хв  16.43 3 г  42 хв 
Автозавод 16.54 1 хв  16.55 3 г  54 хв 
Луцьк 17.02 6 хв  17.08 4 г  2 хв 
Прилуцька 17.12 1 хв  17.13 4 г  12 хв 
Промислова 17.15 1 хв  17.16 4 г  15 хв 
Дачна 17.19 1 хв  17.20 4 г  19 хв 
Жабки 17.24 1 хв  17.25 4 г  24 хв 
Ківерці 17.30 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6380 Сапіжанка — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031