У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6380 Сапіжанка — Ківерці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6380 сполученням Сапіжанка - Ківерці відправляється зі станції Сапіжанка о 13.00 і прибуває на станцію Ківерці о 17.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Воля-Холоївська, Стоянів, Горохів, Звиняче, Ниви-Губинські, Несвіч-Волинський, Промінь, Луцьк, Дачне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сапіжанка 13.00
Кам'янка-Бузька 13.05 1 хв  13.06 5 хв 
Селець-Беньків 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
Воля-Холоївська 13.28 1 хв  13.29 28 хв 
Вузлове 13.36 2 хв  13.38 36 хв 
Радехів 13.51 1 хв  13.52 51 хв 
Стоянів 14.14 2 хв  14.16 1 г  14 хв 
Брани 14.28 1 хв  14.29 1 г  28 хв 
98 Км 14.36 1 хв  14.37 1 г  36 хв 
Горохів 14.47 1 хв  14.48 1 г  47 хв 
Галичини 14.57 1 хв  14.58 1 г  57 хв 
Застав'є 15.07 1 хв  15.08 2 г  7 хв 
Звиняче 15.16 1 хв  15.17 2 г  16 хв 
Венгрівка 15.24 1 хв  15.25 2 г  24 хв 
Сенкевичівка 15.37 1 хв  15.38 2 г  37 хв 
Ниви-Губинські 15.42 1 хв  15.43 2 г  42 хв 
Дубова Корчма 15.50 1 хв  15.51 2 г  50 хв 
Вигуричі 15.56 1 хв  15.57 2 г  56 хв 
Несвіч-Волинський 16.06 1 хв  16.07 3 г  6 хв 
Лаврів 16.13 1 хв  16.14 3 г  13 хв 
Оздів 16.23 1 хв  16.24 3 г  23 хв 
Промінь 16.35 1 хв  16.36 3 г  35 хв 
Гнидава 16.42 1 хв  16.43 3 г  42 хв 
Автозавод 16.54 1 хв  16.55 3 г  54 хв 
Луцьк 17.02 28 хв  17.30 4 г  2 хв 
Прилуцька 17.33 1 хв  17.34 4 г  33 хв 
Промислова 17.38 1 хв  17.39 4 г  38 хв 
Дачне 17.43 1 хв  17.44 4 г  43 хв 
Жабки 17.48 1 хв  17.49 4 г  48 хв 
Ківерці 17.54 4 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6380 Сапіжанка — Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31