У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Здолбунів-Пас. — Дубно Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Дубно відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 18.03 і прибуває на станцію Дубно о 18.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Миколи Приходька, Глинськ, Ульбарів, 128 Км, Озеряни, Заруддя, Мокрів, Мирогоща.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 18.03
Миколи Приходька 18.08 1 хв  18.09 5 хв 
Глинськ 18.15 1 хв  18.16 12 хв 
Ульбарів 18.20 1 хв  18.21 17 хв 
128 Км 18.25 1 хв  18.26 22 хв 
Озеряни 18.30 1 хв  18.31 27 хв 
Заруддя 18.36 1 хв  18.37 33 хв 
Мокрів 18.40 1 хв  18.41 37 хв 
Мирогоща 18.47 1 хв  18.48 44 хв 
Дубно 18.56 53 хв 

У розкладі поїзда 6381 Здолбунів-Пас. — Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31