У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6381 Здолбунів-Пас. — Дубно Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6381 сполученням Здолбунів-Пас. - Дубно відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 18.05 і прибуває на станцію Дубно о 18.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 142 Км, Миколи Приходька, Глинськ, Ульбарів, 128 Км, Озеряни, Заруддя, Мокрів, Мирогоща.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01, 07 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 18.05
142 Км 18.08 1 хв  18.09 3 хв 
Миколи Приходька 18.10 1 хв  18.11 5 хв 
Глинськ 18.17 1 хв  18.18 12 хв 
Ульбарів 18.22 1 хв  18.23 17 хв 
128 Км 18.27 1 хв  18.28 22 хв 
Озеряни 18.32 1 хв  18.33 27 хв 
Заруддя 18.38 1 хв  18.39 33 хв 
Мокрів 18.42 1 хв  18.43 37 хв 
Мирогоща 18.49 1 хв  18.50 44 хв 
Дубно 18.58 53 хв 

У розкладі поїзда 6381 Здолбунів-Пас. — Дубно можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728