У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382 Дубно — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6382 сполученням Дубно - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Дубно о 19.28 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 20.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мирогоща, Мокрів, Заруддя, Озеряни, 128 Км, Ульбарів, Глинськ, Миколи Приходька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубно 19.28
Мирогоща 19.35 1 хв  19.36 7 хв 
Мокрів 19.42 1 хв  19.43 14 хв 
Заруддя 19.46 1 хв  19.47 18 хв 
Озеряни 19.53 1 хв  19.54 25 хв 
128 Км 19.58 1 хв  19.59 30 хв 
Ульбарів 20.03 1 хв  20.04 35 хв 
Глинськ 20.08 1 хв  20.09 40 хв 
Миколи Приходька 20.16 1 хв  20.17 48 хв 
Здолбунів-Пас. 20.25 57 хв 

У розкладі поїзда 6382 Дубно — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31