У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382 Дубно — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6382 сполученням Дубно - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Дубно о 19.28 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 20.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мирогоща, Мокрів, Заруддя, Озеряни, 128 Км, Ульбарів, Глинськ, Миколи Приходька, 142 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

02, 03, 04, 05, 06, 08, 09, 10, 11, 12 квітня на дільниці Здолбунів - Дубно ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубно 19.28
Мирогоща 19.35 1 хв  19.36 7 хв 
Мокрів 19.42 1 хв  19.43 14 хв 
Заруддя 19.46 1 хв  19.47 18 хв 
Озеряни 19.53 1 хв  19.54 25 хв 
128 Км 19.58 1 хв  19.59 30 хв 
Ульбарів 20.03 1 хв  20.04 35 хв 
Глинськ 20.08 1 хв  20.09 40 хв 
Миколи Приходька 20.16 1 хв  20.17 48 хв 
142 Км 20.17 1 хв  20.18 49 хв 
Здолбунів-Пас. 20.25 57 хв 

У розкладі поїзда 6382 Дубно — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031