У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6382 Дубно — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6382 сполученням Дубно - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Дубно о 19.28 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 20.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Мирогоща, Мокрів, Заруддя, Озеряни, 128 Км, Ульбарів, Глинськ, Миколи Приходька, 142 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01, 07 січня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дубно 19.28
Мирогоща 19.35 1 хв  19.36 7 хв 
Мокрів 19.42 1 хв  19.43 14 хв 
Заруддя 19.46 1 хв  19.47 18 хв 
Озеряни 19.53 1 хв  19.54 25 хв 
128 Км 19.58 1 хв  19.59 30 хв 
Ульбарів 20.03 1 хв  20.04 35 хв 
Глинськ 20.08 1 хв  20.09 40 хв 
Миколи Приходька 20.16 1 хв  20.17 48 хв 
142 Км 20.17 1 хв  20.18 49 хв 
Здолбунів-Пас. 20.25 57 хв 

У розкладі поїзда 6382 Дубно — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728