У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6383 Здолбунів-Пас. — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6383 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 21.12 і прибуває на станцію Красне о 00.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глинськ, Озеряни, Мирогоща, Підлужжя, Турки, Михайлівка, Броди, Кути, Петричі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 21.12
142 Км 21.16 1 хв  21.17 4 хв 
Миколи Приходька 21.18 1 хв  21.19 6 хв 
Глинськ 21.25 1 хв  21.26 13 хв 
Ульбарів 21.30 1 хв  21.31 18 хв 
128 Км 21.35 1 хв  21.36 23 хв 
Озеряни 21.40 1 хв  21.41 28 хв 
Заруддя 21.46 1 хв  21.47 34 хв 
Мокрів 21.50 1 хв  21.51 38 хв 
Мирогоща 21.57 1 хв  21.58 45 хв 
Дубно 22.05 2 хв  22.07 53 хв 
Кам'яниця-Волинська 22.13 1 хв  22.14 1 г  1 хв 
Підлужжя 22.17 1 хв  22.18 1 г  5 хв 
Птича 22.22 1 хв  22.23 1 г  10 хв 
Верба 22.27 1 хв  22.28 1 г  15 хв 
Турки 22.32 1 хв  22.33 1 г  20 хв 
Рудня-Почаївська 22.38 1 хв  22.39 1 г  26 хв 
Гаї Ситенські 22.45 1 хв  22.46 1 г  33 хв 
Михайлівка 22.50 1 хв  22.51 1 г  38 хв 
58 Км 22.56 1 хв  22.57 1 г  44 хв 
Радивилів 23.02 6 хв  23.08 1 г  50 хв 
Броди 23.17 1 хв  23.18 2 г  5 хв 
Пониковиця 23.25 1 хв  23.26 2 г  13 хв 
Заболотці 23.32 1 хв  23.33 2 г  20 хв 
Кути 23.40 1 хв  23.41 2 г  28 хв 
Ожидів-Олесько 23.47 1 хв  23.48 2 г  35 хв 
Задвір'я 23.53 1 хв  23.54 2 г  41 хв 
Петричі 23.59 2 хв  00.01 2 г  47 хв 
Утишків 00.03 1 хв  00.04 2 г  51 хв 
Красне 00.10 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6383 Здолбунів-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031