У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6383 Здолбунів-Пас. — Красне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6383 сполученням Здолбунів-Пас. - Красне відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 21.12 і прибуває на станцію Красне о 00.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Глинськ, Озеряни, Мирогоща, Підлужжя, Турки, Михайлівка, Броди, Кути, Петричі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 21.12
142 Км 21.16 1 хв  21.17 4 хв 
Миколи Приходька 21.18 1 хв  21.19 6 хв 
Глинськ 21.25 1 хв  21.26 13 хв 
Ульбарів 21.30 1 хв  21.31 18 хв 
128 Км 21.35 1 хв  21.36 23 хв 
Озеряни 21.40 1 хв  21.41 28 хв 
Заруддя 21.46 1 хв  21.47 34 хв 
Мокрів 21.50 1 хв  21.51 38 хв 
Мирогоща 21.57 1 хв  21.58 45 хв 
Дубно 22.05 2 хв  22.07 53 хв 
Кам'яниця-Волинська 22.13 1 хв  22.14 1 г  1 хв 
Підлужжя 22.17 1 хв  22.18 1 г  5 хв 
Птича 22.22 1 хв  22.23 1 г  10 хв 
Верба 22.27 1 хв  22.28 1 г  15 хв 
Турки 22.32 1 хв  22.33 1 г  20 хв 
Рудня-Почаївська 22.38 1 хв  22.39 1 г  26 хв 
Гаї Ситенські 22.45 1 хв  22.46 1 г  33 хв 
Михайлівка 22.50 1 хв  22.51 1 г  38 хв 
58 Км 22.56 1 хв  22.57 1 г  44 хв 
Радивилів 23.02 6 хв  23.08 1 г  50 хв 
Броди 23.17 1 хв  23.18 2 г  5 хв 
Пониковиця 23.25 1 хв  23.26 2 г  13 хв 
Заболотці 23.32 1 хв  23.33 2 г  20 хв 
Кути 23.40 1 хв  23.41 2 г  28 хв 
Ожидів-Олесько 23.47 1 хв  23.48 2 г  35 хв 
Задвір'я 23.53 1 хв  23.54 2 г  41 хв 
Петричі 23.59 2 хв  00.01 2 г  47 хв 
Утишків 00.03 1 хв  00.04 2 г  51 хв 
Красне 00.10 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6383 Здолбунів-Пас. — Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728