У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6384 Красне — Рівне Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6384 сполученням Красне - Рівне відправляється зі станції Красне о 04.05 і прибуває на станцію Рівне о 07.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Закомар'я, Заболотці, Радивилів, Гаї Ситенські, Верба, Кам'яниця-Волинська, Мокрів, 128 Км, Миколи Приходька, Басів Кут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красне 04.05
Утишків 04.12 1 хв  04.13 7 хв 
Петричі 04.15 1 хв  04.16 10 хв 
Закомар'я 04.20 1 хв  04.21 15 хв 
Ожидів-Олесько 04.27 1 хв  04.28 22 хв 
Кути 04.34 1 хв  04.35 29 хв 
Заболотці 04.43 1 хв  04.44 38 хв 
Пониковиця 04.50 1 хв  04.51 45 хв 
Броди 04.58 1 хв  04.59 53 хв 
Радивилів 05.08 1 хв  05.09 1 г  3 хв 
58 Км 05.14 1 хв  05.15 1 г  9 хв 
Михайлівка 05.20 1 хв  05.21 1 г  15 хв 
Гаї Ситенські 05.25 1 хв  05.26 1 г  20 хв 
Рудня-Почаївська 05.32 1 хв  05.33 1 г  27 хв 
Турки 05.38 1 хв  05.39 1 г  33 хв 
Верба 05.43 1 хв  05.44 1 г  38 хв 
Птича 05.49 1 хв  05.50 1 г  44 хв 
Підлужжя 05.54 1 хв  05.55 1 г  49 хв 
Кам'яниця-Волинська 06.01 1 хв  06.02 1 г  56 хв 
Дубно 06.10 1 хв  06.11 2 г  5 хв 
Мирогоща 06.18 1 хв  06.19 2 г  13 хв 
Мокрів 06.25 1 хв  06.26 2 г  20 хв 
Заруддя 06.29 1 хв  06.30 2 г  24 хв 
Озеряни 06.37 1 хв  06.38 2 г  32 хв 
128 Км 06.43 1 хв  06.44 2 г  38 хв 
Ульбарів 06.47 1 хв  06.48 2 г  42 хв 
Глинськ 06.52 1 хв  06.53 2 г  47 хв 
Миколи Приходька 07.00 1 хв  07.01 2 г  55 хв 
Здолбунів-Пас. 07.08 13 хв  07.21 3 г  3 хв 
Квасилів 07.26 1 хв  07.27 3 г  21 хв 
Басів Кут 07.31 1 хв  07.32 3 г  26 хв 
Дворецька 07.37 1 хв  07.38 3 г  32 хв 
Рівне 07.41 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6384 Красне — Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31