У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6389/6390 Горинь — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6389/6390 сполученням Горинь - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Горинь о 13.00 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 18.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Милячі, Дубровиця, Стрільськ, 79 Км, Малинськ, Пісків, Лісопіль, Волошки, Решуцьк, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Горинь 13.00
Удрицьк 13.17 40 хв  13.57 17 хв 
Лугове 14.07 1 хв  14.08 1 г  7 хв 
Милячі 14.13 1 хв  14.14 1 г  13 хв 
120 Км 14.22 1 хв  14.23 1 г  22 хв 
Колки 14.29 1 хв  14.30 1 г  29 хв 
Дубровиця 14.37 1 хв  14.38 1 г  37 хв 
Любиковичі 14.47 1 хв  14.48 1 г  47 хв 
Білятичі 14.52 1 хв  14.53 1 г  52 хв 
Стрільськ 15.00 1 хв  15.01 2 г 
Сарни 15.16 24 хв  15.40 2 г  16 хв 
84 Км 15.47 1 хв  15.48 2 г  47 хв 
79 Км 15.55 1 хв  15.56 2 г  55 хв 
Немовичі 16.06 2 хв  16.08 3 г  6 хв 
Карачун 16.16 1 хв  16.17 3 г  16 хв 
Малинськ 16.25 1 хв  16.26 3 г  25 хв 
Яринівка 16.35 1 хв  16.36 3 г  35 хв 
Моквин 16.43 1 хв  16.44 3 г  43 хв 
Пісків 16.51 1 хв  16.52 3 г  51 хв 
Рокитне(39 Км) 16.58 1 хв  16.59 3 г  58 хв 
Костопіль 17.06 2 хв  17.08 4 г  6 хв 
Лісопіль 17.13 1 хв  17.14 4 г  13 хв 
Кам'яна Гора 17.22 1 хв  17.23 4 г  22 хв 
Любомирськ 17.31 1 хв  17.32 4 г  31 хв 
Волошки 17.39 1 хв  17.40 4 г  39 хв 
Олександрія-Рівненська 17.44 1 хв  17.45 4 г  44 хв 
Кустин 17.49 1 хв  17.50 4 г  49 хв 
Решуцьк 17.56 3 хв  17.59 4 г  56 хв 
Шпанів 18.07 1 хв  18.08 5 г  7 хв 
Рівне 18.16 6 хв  18.22 5 г  16 хв 
Дворецька 18.24 1 хв  18.25 5 г  24 хв 
Басів Кут 18.30 1 хв  18.31 5 г  30 хв 
Квасилів 18.35 1 хв  18.36 5 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 18.44 5 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6389/6390 Горинь — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30