У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6389/6390 Горинь — Здолбунів-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6389/6390 сполученням Горинь - Здолбунів-Пас. відправляється зі станції Горинь о 13.00 і прибуває на станцію Здолбунів-Пас. о 18.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Милячі, Дубровиця, Стрільськ, 79 Км, Малинськ, Пісків, Лісопіль, Волошки, Решуцьк, Дворецька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

25, 26, 27 березня на ділянці Горинь - Сарни в ходу не буде. 09, 10, 11, 23, 24, 25 квітня призначаються в курсування на дільниці Сарни-Удрицьк-Сарни.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Горинь 13.00
Удрицьк 13.17 45 хв  14.02 17 хв 
Лугове 14.12 1 хв  14.13 1 г  12 хв 
Милячі 14.18 1 хв  14.19 1 г  18 хв 
120 Км 14.27 1 хв  14.28 1 г  27 хв 
Колки 14.34 1 хв  14.35 1 г  34 хв 
Дубровиця 14.42 14 хв  14.56 1 г  42 хв 
Любиковичі 15.05 1 хв  15.06 2 г  5 хв 
Білятичі 15.10 1 хв  15.11 2 г  10 хв 
Стрільськ 15.18 1 хв  15.19 2 г  18 хв 
Сарни 15.34 16 хв  15.50 2 г  34 хв 
84 Км 15.57 1 хв  15.58 2 г  57 хв 
79 Км 16.04 1 хв  16.05 3 г  4 хв 
Немовичі 16.14 1 хв  16.15 3 г  14 хв 
Карачун 16.23 1 хв  16.24 3 г  23 хв 
Малинськ 16.31 1 хв  16.32 3 г  31 хв 
Яринівка 16.40 1 хв  16.41 3 г  40 хв 
Моквин 16.47 1 хв  16.48 3 г  47 хв 
Пісків 16.55 1 хв  16.56 3 г  55 хв 
Рокитне(39 Км) 17.01 1 хв  17.02 4 г  1 хв 
Костопіль 17.08 1 хв  17.09 4 г  8 хв 
Лісопіль 17.14 1 хв  17.15 4 г  14 хв 
Кам'яна Гора 17.23 1 хв  17.24 4 г  23 хв 
Любомирськ 17.32 1 хв  17.33 4 г  32 хв 
Волошки 17.40 1 хв  17.41 4 г  40 хв 
Олександрія-Рівненська 17.45 1 хв  17.46 4 г  45 хв 
Кустин 17.50 1 хв  17.51 4 г  50 хв 
Решуцьк 17.57 2 хв  17.59 4 г  57 хв 
Шпанів 18.07 1 хв  18.08 5 г  7 хв 
Рівне 18.16 6 хв  18.22 5 г  16 хв 
Дворецька 18.24 1 хв  18.25 5 г  24 хв 
Басів Кут 18.30 1 хв  18.31 5 г  30 хв 
Квасилів 18.35 1 хв  18.36 5 г  35 хв 
Здолбунів-Пас. 18.44 5 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6389/6390 Горинь — Здолбунів-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930