У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6390 Сарни — Горинь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6390 сполученням Сарни - Горинь відправляється зі станції Сарни о 08.40 і прибуває на станцію Горинь о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Стрільськ, Білятичі, Любиковичі, Дубровиця, Колки, 120 Км, Милячі, Лугове, Удрицьк.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-12-26 по 2020-05-26: 09, 10, 11, 17, 18, 19, 23, 24, 25 березня та 07, 08, 09, 13, 14, 15, 21, 22, 23 квітня та 11, 12, 13, 19, 20, 21 травня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 08.40
Стрільськ 08.55 7 хв  09.02 15 хв 
Білятичі 09.08 1 хв  09.09 28 хв 
Любиковичі 09.13 1 хв  09.14 33 хв 
Дубровиця 09.23 1 хв  09.24 43 хв 
Колки 09.30 1 хв  09.31 50 хв 
120 Км 09.37 1 хв  09.38 57 хв 
Милячі 09.46 1 хв  09.47 1 г  6 хв 
Лугове 09.52 1 хв  09.53 1 г  12 хв 
Удрицьк 10.04 40 хв  10.44 1 г  24 хв 
Горинь 11.00 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6390 Сарни — Горинь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031