У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6393 Сарни — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6393 сполученням Сарни - Ковель відправляється зі станції Сарни о 20.18 і прибуває на станцію Ковель о 23.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Орлівка, Мала Язвинка, Чемерне, Тутовичі, 329 Км, Антонівка, Желуцьк, Жолудськ, Рафалівка, 362 Км, Вараш, Чарторийськ, Медвежа, Польська Гора, Маневичі, Троянівка, Поворськ.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 20.18
Орлівка 20.25 1 хв  20.26 7 хв 
Мала Язвинка 20.27 1 хв  20.28 9 хв 
Чемерне 20.35 1 хв  20.36 17 хв 
Тутовичі 20.40 1 хв  20.41 22 хв 
329 Км 20.47 1 хв  20.48 29 хв 
Антонівка 20.57 1 хв  20.58 39 хв 
Желуцьк 21.09 1 хв  21.10 51 хв 
Жолудськ 21.15 1 хв  21.16 57 хв 
Рафалівка 21.27 1 хв  21.28 1 г  9 хв 
362 Км 21.33 1 хв  21.34 1 г  15 хв 
Вараш 21.39 1 хв  21.40 1 г  21 хв 
Чарторийськ 21.47 1 хв  21.48 1 г  29 хв 
Медвежа 21.53 1 хв  21.54 1 г  35 хв 
Польська Гора 22.02 1 хв  22.03 1 г  44 хв 
Маневичі 22.14 1 хв  22.15 1 г  56 хв 
Троянівка 22.30 1 хв  22.31 2 г  12 хв 
Поворськ 22.50 1 хв  22.51 2 г  32 хв 
Ковель 23.37 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6393 Сарни — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728