У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6393 Сарни — Маневичі Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6393 сполученням Сарни - Маневичі відправляється зі станції Сарни о 20.25 і прибуває на станцію Маневичі о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Орлівка, Мала Язвинка, Чемерне, 329 Км, Антонівка, Желуцьк, Жолудськ, Рафалівка, 362 Км, Вараш, Чарторийськ, Медвежка, Польська Гора.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Сарни 20.25
Орлівка 20.32 1 хв  20.33 7 хв 
Мала Язвинка 20.36 7 хв  20.43 11 хв 
Чемерне 20.50 1 хв  20.51 25 хв 
329 Км 21.02 1 хв  21.03 37 хв 
Антонівка 21.12 1 хв  21.13 47 хв 
Желуцьк 21.24 1 хв  21.25 59 хв 
Жолудськ 21.30 1 хв  21.31 1 г  5 хв 
Рафалівка 21.42 1 хв  21.43 1 г  17 хв 
362 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  23 хв 
Вараш 21.54 1 хв  21.55 1 г  29 хв 
Чарторийськ 22.02 1 хв  22.03 1 г  37 хв 
Медвежка 22.08 1 хв  22.09 1 г  43 хв 
Польська Гора 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Маневичі 22.30 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6393 Сарни — Маневичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031