У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6394 Ковель — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6394 сполученням Ковель - Сарни відправляється зі станції Ковель о 03.00 і прибуває на станцію Сарни о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Поворськ, Троянівка, Маневичі, Польська Гора, Медвежа, Чарторийськ, Вараш, 362 Км, Рафалівка, Жолудськ, Желуцьк, Антонівка, 329 Км, Тутовичі, Чемерне, Орлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-07-08 по 2019-07-23: 08, 09, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19 липня ходу не буде.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 03.00
Поворськ 03.50 3 хв  03.53 50 хв 
Троянівка 04.11 39 хв  04.50 1 г  11 хв 
Маневичі 05.05 1 хв  05.06 2 г  5 хв 
Польська Гора 05.17 1 хв  05.18 2 г  17 хв 
Медвежа 05.25 1 хв  05.26 2 г  25 хв 
Чарторийськ 05.33 4 хв  05.37 2 г  33 хв 
Вараш 05.43 1 хв  05.44 2 г  43 хв 
362 Км 05.50 1 хв  05.51 2 г  50 хв 
Рафалівка 05.58 1 хв  05.59 2 г  58 хв 
Жолудськ 06.08 1 хв  06.09 3 г  8 хв 
Желуцьк 06.15 1 хв  06.16 3 г  15 хв 
Антонівка 06.27 1 хв  06.28 3 г  27 хв 
329 Км 06.39 1 хв  06.40 3 г  39 хв 
Тутовичі 06.47 1 хв  06.48 3 г  47 хв 
Чемерне 06.53 1 хв  06.54 3 г  53 хв 
Орлівка 07.05 1 хв  07.06 4 г  5 хв 
Сарни 07.15 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6394 Ковель — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031