У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6394 Ковель — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6394 сполученням Ковель - Сарни відправляється зі станції Ковель о 03.05 і прибуває на станцію Сарни о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Поворськ, Троянівка, Маневичі, Польська Гора, Медвежа, Чарторийськ, Вараш, 362 Км, Рафалівка, Жолудськ, Желуцьк, Антонівка, 329 Км, Тутовичі, Чемерне, Мала Язвинка, Орлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 22 квітня змінюється розклад курсування Ковель 03.00, пл.448 03.09, Білин-Волинськ 03.16, пл 442 03.20, Стебе 03.27, Уховець 03.31, Гривятки 03.37, Луківка 03.43, Повурськ 03.50-03.53, Заячівка 03.58, Рись 04.01, Майдан 04.05, Троянівка 04.11-04.50, пл.397км 04.58, Маневичі 05.05-05.06, Польська Гора 05.17-05.18, Медмежка 05.25-05.26, Чарторийськ 05.33-05.37, Вараж 05.43-05.44, пл.362км 05.50-05.51, Рафалівка 05.58-05.59, Жолуцьк 06.08-06.09, Желуцьк 06.15-06.16, Антонівка 06.27-06.28, пл.329км 06.39-06.40, Тутовичі 06.47-06.48, Чемерне 06.53-06.54, рзд. Язвинка 07.02, пл.Орловка 07.05-07.06, Сарни 07.15

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 03.05
Поворськ 03.52 1 хв  03.53 47 хв 
Троянівка 04.11 1 хв  04.12 1 г  6 хв 
Маневичі 05.05 1 хв  05.06 2 г 
Польська Гора 05.17 1 хв  05.18 2 г  12 хв 
Медвежа 05.25 1 хв  05.26 2 г  20 хв 
Чарторийськ 05.32 1 хв  05.33 2 г  27 хв 
Вараш 05.39 1 хв  05.40 2 г  34 хв 
362 Км 05.46 1 хв  05.47 2 г  41 хв 
Рафалівка 05.54 1 хв  05.55 2 г  49 хв 
Жолудськ 06.04 1 хв  06.05 2 г  59 хв 
Желуцьк 06.11 1 хв  06.12 3 г  6 хв 
Антонівка 06.23 1 хв  06.24 3 г  18 хв 
329 Км 06.34 1 хв  06.35 3 г  29 хв 
Тутовичі 06.42 1 хв  06.43 3 г  37 хв 
Чемерне 06.48 1 хв  06.49 3 г  43 хв 
Мала Язвинка 06.56 1 хв  06.57 3 г  51 хв 
Орлівка 07.00 1 хв  07.01 3 г  55 хв 
Сарни 07.10 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6394 Ковель — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930