У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6396/6395 Ковель — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6396/6395 сполученням Ковель - Луцьк відправляється зі станції Ковель о 20.50 і прибуває на станцію Луцьк о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Колодяжне, 352 Км, Вівчицьк, Стохід, Переспа, Рожище, Клепачів, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.50
Білий Налив 20.55 1 хв  20.56 5 хв 
Колодяжне 20.59 1 хв  21.00 9 хв 
Любитів 21.07 1 хв  21.08 17 хв 
352 Км 21.12 1 хв  21.13 22 хв 
Погиньки 21.16 1 хв  21.17 26 хв 
Вівчицьк 21.20 1 хв  21.21 30 хв 
Голоби 21.25 1 хв  21.26 35 хв 
Стохід 21.32 1 хв  21.33 42 хв 
Трилісці 21.37 1 хв  21.38 47 хв 
Переспа 21.42 3 хв  21.45 52 хв 
Бірок 21.48 1 хв  21.49 58 хв 
Рожище 21.56 1 хв  21.57 1 г  6 хв 
Валер'янівка 22.01 1 хв  22.02 1 г  11 хв 
Клепачів 22.08 1 хв  22.09 1 г  18 хв 
Ківерці 22.16 16 хв  22.32 1 г  26 хв 
Жабки 22.35 1 хв  22.36 1 г  45 хв 
Дачне 22.40 1 хв  22.41 1 г  50 хв 
Промислова 22.45 1 хв  22.46 1 г  55 хв 
Прилуцька 22.48 1 хв  22.49 1 г  58 хв 
Луцьк 22.52 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6396/6395 Ковель — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31