У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6401 Мануїлівка — Луганськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6401 сполученням Мануїлівка - Луганськ відправляється зі станції Мануїлівка о 10.22 і прибуває на станцію Луганськ о 12.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кипуча, Комунарськ, Церковний, Слов'яносербськ, Лотикове, Родакове, 61 Км, Мілова, Олександрівка, Технікум, Ім. Кашпарова, РЕП.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мануїлівка 10.22
Кипуча 10.32 1 хв  10.33 10 хв 
Комунарськ 10.45 1 хв  10.46 23 хв 
Церковний 10.54 1 хв  10.55 32 хв 
Слов'яносербськ 11.05 1 хв  11.06 43 хв 
Лотикове 11.11 1 хв  11.12 49 хв 
Родакове 11.19 11 хв  11.30 57 хв 
61 Км 11.37 1 хв  11.38 1 г  15 хв 
Мілова 11.46 1 хв  11.47 1 г  24 хв 
Олександрівка 11.50 1 хв  11.51 1 г  28 хв 
Технікум 11.56 1 хв  11.57 1 г  34 хв 
Ім. Кашпарова 12.00 1 хв  12.01 1 г  38 хв 
РЕП 12.04 1 хв  12.05 1 г  42 хв 
Луганськ 12.10 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6401 Мануїлівка — Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031