У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6402 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 06.29 і прибуває на станцію Колосівка о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 01.12.2018 по 15.03 2019 відміняється зупинка Одеса - Застава 2

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 06.29
Одеса-Мала 06.33 2 хв  06.35 4 хв 
Одеса-Поїзна 06.38 1 хв  06.39 9 хв 
Одеса-Застава-2 06.43 2 хв  06.45 14 хв 
Слобідська 06.51 1 хв  06.52 22 хв 
Одеса-Пересип 06.57 1 хв  06.58 28 хв 
Депо 07.01 1 хв  07.02 32 хв 
Одеса-Сортувальна 07.05 2 хв  07.07 36 хв 
Шевченка 07.11 2 хв  07.13 42 хв 
Одеса-Східна 07.17 2 хв  07.19 48 хв 
Кулиндорове 07.24 3 хв  07.27 55 хв 
Степова 07.30 2 хв  07.32 1 г  1 хв 
Перемога 07.35 1 хв  07.36 1 г  6 хв 
Учнівська 07.39 1 хв  07.40 1 г  10 хв 
Кремидівка 07.47 1 хв  07.48 1 г  18 хв 
Польове 07.52 1 хв  07.53 1 г  23 хв 
Пост 1273 Км 07.58 1 хв  07.59 1 г  29 хв 
Чорноморська 08.05 1 хв  08.06 1 г  36 хв 
1268 Км 08.08 1 хв  08.09 1 г  39 хв 
Павлинка 08.12 1 хв  08.13 1 г  43 хв 
1263 Км 08.16 1 хв  08.17 1 г  47 хв 
Буялик 08.21 1 хв  08.22 1 г  52 хв 
Кубанка 08.27 1 хв  08.28 1 г  58 хв 
1249 Км 08.32 1 хв  08.33 2 г  3 хв 
Сербка 08.38 1 хв  08.39 2 г  9 хв 
1242 Км 08.44 1 хв  08.45 2 г  15 хв 
Радіалка 08.48 1 хв  08.49 2 г  19 хв 
Маринове 08.52 2 хв  08.54 2 г  23 хв 
Зарічанський 08.59 2 хв  09.01 2 г  30 хв 
Раухівка-1 09.07 1 хв  09.08 2 г  38 хв 
Вікторівка 09.13 1 хв  09.14 2 г  44 хв 
1214 Км 09.17 1 хв  09.18 2 г  48 хв 
Березівка 09.24 1 хв  09.25 2 г  55 хв 
Калаглея 09.31 1 хв  09.32 3 г  2 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 09.35 1 хв  09.36 3 г  6 хв 
Колосівка 09.43 3 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6402 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930