У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6402 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 06.29 і прибуває на станцію Колосівка о 09.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 06.29
Одеса-Мала 06.33 2 хв  06.35 4 хв 
Одеса-Поїзна 06.38 1 хв  06.39 9 хв 
Одеса-Застава-2 06.43 2 хв  06.45 14 хв 
Слобідська 06.51 1 хв  06.52 22 хв 
Одеса-Пересип 06.58 1 хв  06.59 29 хв 
Депо 07.02 1 хв  07.03 33 хв 
Одеса-Сортувальна 07.05 2 хв  07.07 36 хв 
Шевченка 07.11 2 хв  07.13 42 хв 
Одеса-Східна 07.16 2 хв  07.18 47 хв 
Кулиндорове 07.24 1 хв  07.25 55 хв 
Степова 07.29 2 хв  07.31 1 г 
Перемога 07.33 1 хв  07.34 1 г  4 хв 
Учнівська 07.36 1 хв  07.37 1 г  7 хв 
Кремидівка 07.44 1 хв  07.45 1 г  15 хв 
Польове 07.49 1 хв  07.50 1 г  20 хв 
1273 Км 07.54 1 хв  07.55 1 г  25 хв 
Чорноморська 08.01 1 хв  08.02 1 г  32 хв 
1268 Км 08.05 1 хв  08.06 1 г  36 хв 
Павлинка 08.09 1 хв  08.10 1 г  40 хв 
1263 Км 08.13 1 хв  08.14 1 г  44 хв 
Буялик 08.19 1 хв  08.20 1 г  50 хв 
Кубанка 08.25 1 хв  08.26 1 г  56 хв 
1249 Км 08.30 1 хв  08.31 2 г  1 хв 
Сербка 08.36 1 хв  08.37 2 г  7 хв 
1242 Км 08.42 1 хв  08.43 2 г  13 хв 
Радіалка 08.46 1 хв  08.47 2 г  17 хв 
Маринове 08.49 2 хв  08.51 2 г  20 хв 
Зарічанський 08.55 2 хв  08.57 2 г  26 хв 
Раухівка-1 09.04 1 хв  09.05 2 г  35 хв 
Вікторівка 09.11 1 хв  09.12 2 г  42 хв 
1214 Км 09.15 1 хв  09.16 2 г  46 хв 
Березівка 09.22 1 хв  09.23 2 г  53 хв 
Калаглея 09.30 1 хв  09.31 3 г  1 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 09.34 1 хв  09.35 3 г  5 хв 
Колосівка 09.40 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6402 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031