У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6402 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 06.29 і прибуває на станцію Колосівка о 09.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 06.29
Одеса-Мала 06.33 2 хв  06.35 4 хв 
Одеса-Поїзна 06.38 1 хв  06.39 9 хв 
Одеса-Застава-2 06.43 2 хв  06.45 14 хв 
Слобідська 06.52 1 хв  06.53 23 хв 
Одеса-Пересип 07.03 1 хв  07.04 34 хв 
Депо 07.07 1 хв  07.08 38 хв 
Одеса-Сортувальна 07.10 2 хв  07.12 41 хв 
Шевченка 07.16 2 хв  07.18 47 хв 
Одеса-Східна 07.21 2 хв  07.23 52 хв 
Кулиндорове 07.29 1 хв  07.30 1 г 
Степова 07.34 2 хв  07.36 1 г  5 хв 
Перемога 07.39 1 хв  07.40 1 г  10 хв 
Учнівська 07.43 1 хв  07.44 1 г  14 хв 
Кремидівка 07.51 1 хв  07.52 1 г  22 хв 
Польове 07.56 1 хв  07.57 1 г  27 хв 
Пост 1273 Км 08.02 1 хв  08.03 1 г  33 хв 
Чорноморська 08.09 1 хв  08.10 1 г  40 хв 
1268 Км 08.13 1 хв  08.14 1 г  44 хв 
Павлинка 08.17 1 хв  08.18 1 г  48 хв 
1263 Км 08.21 1 хв  08.22 1 г  52 хв 
Буялик 08.27 1 хв  08.28 1 г  58 хв 
Кубанка 08.33 1 хв  08.34 2 г  4 хв 
1249 Км 08.38 1 хв  08.39 2 г  9 хв 
Сербка 08.44 1 хв  08.45 2 г  15 хв 
1242 Км 08.50 1 хв  08.51 2 г  21 хв 
Радіалка 08.54 1 хв  08.55 2 г  25 хв 
Маринове 08.58 2 хв  09.00 2 г  29 хв 
Зарічанський 09.05 2 хв  09.07 2 г  36 хв 
Раухівка-1 09.15 1 хв  09.16 2 г  46 хв 
Вікторівка 09.22 1 хв  09.23 2 г  53 хв 
1214 Км 09.26 1 хв  09.27 2 г  57 хв 
Березівка 09.33 1 хв  09.34 3 г  4 хв 
Калаглея 09.41 1 хв  09.42 3 г  12 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 09.45 1 хв  09.46 3 г  16 хв 
Колосівка 09.51 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6402 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031