У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6402 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 06.29 і прибуває на станцію Колосівка о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, Вікторівка, Калаглея.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 06.29
Одеса-Мала 06.33 2 хв  06.35 4 хв 
Одеса-Поїзна 06.38 1 хв  06.39 9 хв 
Одеса-Застава-2 06.43 2 хв  06.45 14 хв 
Слобідська 06.51 1 хв  06.52 22 хв 
Одеса-Пересип 06.57 1 хв  06.58 28 хв 
Депо 07.01 1 хв  07.02 32 хв 
Одеса-Сортувальна 07.05 2 хв  07.07 36 хв 
Шевченка 07.11 2 хв  07.13 42 хв 
Одеса-Східна 07.17 2 хв  07.19 48 хв 
Кулиндорове 07.24 1 хв  07.25 55 хв 
Степова 07.28 2 хв  07.30 59 хв 
Перемога 07.33 1 хв  07.34 1 г  4 хв 
Учнівська 07.37 1 хв  07.38 1 г  8 хв 
Кремидівка 07.45 1 хв  07.46 1 г  16 хв 
Польове 07.50 1 хв  07.51 1 г  21 хв 
Пост 1273 Км 07.56 1 хв  07.57 1 г  27 хв 
Чорноморська 08.03 10 хв  08.13 1 г  34 хв 
1268 Км 08.15 1 хв  08.16 1 г  46 хв 
Павлинка 08.19 1 хв  08.20 1 г  50 хв 
1263 Км 08.23 1 хв  08.24 1 г  54 хв 
Буялик 08.29 1 хв  08.30 2 г 
Кубанка 08.35 1 хв  08.36 2 г  6 хв 
1249 Км 08.40 1 хв  08.41 2 г  11 хв 
Сербка 08.46 1 хв  08.47 2 г  17 хв 
1242 Км 08.52 1 хв  08.53 2 г  23 хв 
Радіалка 08.56 1 хв  08.57 2 г  27 хв 
Маринове 09.00 2 хв  09.02 2 г  31 хв 
Зарічанський 09.07 2 хв  09.09 2 г  38 хв 
Раухівка-1 09.16 1 хв  09.17 2 г  47 хв 
Вікторівка 09.22 1 хв  09.23 2 г  53 хв 
1214 Км 09.26 1 хв  09.27 2 г  57 хв 
Березівка 09.33 1 хв  09.34 3 г  4 хв 
Калаглея 09.40 1 хв  09.41 3 г  11 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 09.44 1 хв  09.45 3 г  15 хв 
Колосівка 09.52 3 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6402 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30