У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6402/6401 Яремче — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6402/6401 сполученням Яремче - Івано-Франківськ відправляється зі станції Яремче о 05.25 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 07.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Дора, Делятин, Любіжня, Лойова, Надвірна, Тарновиця, Цуцилів, Тисменичани, Дачник, Братківці, Дружба, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

15 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Яремче 05.25
Дора 05.30 1 хв  05.31 5 хв 
Делятин 05.37 2 хв  05.39 12 хв 
Любіжня 05.44 1 хв  05.45 19 хв 
Лойова 05.58 1 хв  05.59 33 хв 
Надвірна 06.09 2 хв  06.11 44 хв 
Тарновиця 06.20 2 хв  06.22 55 хв 
Цуцилів 06.27 1 хв  06.28 1 г  2 хв 
Тисменичани 06.32 1 хв  06.33 1 г  7 хв 
Дачник 06.37 1 хв  06.38 1 г  12 хв 
Братківці 06.43 2 хв  06.45 1 г  18 хв 
Дружба 06.50 1 хв  06.51 1 г  25 хв 
Хриплин 07.00 2 хв  07.02 1 г  35 хв 
Бистриця 07.07 1 хв  07.08 1 г  42 хв 
Івано-Франківськ 07.12 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6402/6401 Яремче — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031