У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Івано-Франківськ — Рахів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Івано-Франківськ - Рахів відправляється зі станції Івано-Франківськ о 03.51 і прибуває на станцію Рахів о 08.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Хриплин, Тисменичани, Тарновиця, Лойова, Делятин, Яремче, Микуличин, Ворохта, Лазещина, Свидовець, Білин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-08-06 по 2019-08-31: 13, 20, 27 серпня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 03.51
Бистриця 03.56 1 хв  03.57 5 хв 
Хриплин 04.01 2 хв  04.03 10 хв 
Братківці 04.17 7 хв  04.24 26 хв 
Тисменичани 04.34 1 хв  04.35 43 хв 
Цуцилів 04.40 1 хв  04.41 49 хв 
Тарновиця 04.48 2 хв  04.50 57 хв 
Надвірна 05.00 2 хв  05.02 1 г  9 хв 
Лойова 05.16 1 хв  05.17 1 г  25 хв 
Любіжня 05.26 1 хв  05.27 1 г  35 хв 
Делятин 05.31 9 хв  05.40 1 г  40 хв 
Дора 05.47 1 хв  05.48 1 г  56 хв 
Яремче 05.54 2 хв  05.56 2 г  3 хв 
Ямна 06.04 1 хв  06.05 2 г  13 хв 
Микуличин 06.16 2 хв  06.18 2 г  25 хв 
Татарів 06.33 1 хв  06.34 2 г  42 хв 
Ворохта 06.50 2 хв  06.52 2 г  59 хв 
Вороненко 07.06 2 хв  07.08 3 г  15 хв 
Лазещина 07.26 1 хв  07.27 3 г  35 хв 
Ясіня 07.41 2 хв  07.43 3 г  50 хв 
Свидовець 07.52 1 хв  07.53 4 г  1 хв 
Кваси 08.12 1 хв  08.13 4 г  21 хв 
Білин 08.26 1 хв  08.27 4 г  35 хв 
Рахів 08.44 4 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6403 Івано-Франківськ — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30