У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 05.29 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 05.29
Ім. І. С. Шеверняєва 05.34 1 хв  05.35 5 хв 
Калаглея 05.39 1 хв  05.40 10 хв 
Березівка 05.48 1 хв  05.49 19 хв 
1214 Км 05.57 2 хв  05.59 28 хв 
Вікторівка 06.04 1 хв  06.05 35 хв 
Раухівка-1 06.11 1 хв  06.12 42 хв 
Зарічанський 06.18 1 хв  06.19 49 хв 
Маринове 06.23 1 хв  06.24 54 хв 
Радіалка 06.28 2 хв  06.30 59 хв 
1242 Км 06.33 1 хв  06.34 1 г  4 хв 
Сербка 06.39 10 хв  06.49 1 г  10 хв 
1249 Км 06.54 1 хв  06.55 1 г  25 хв 
Кубанка 06.59 1 хв  07.00 1 г  30 хв 
Буялик 07.07 1 хв  07.08 1 г  38 хв 
1263 Км 07.13 1 хв  07.14 1 г  44 хв 
Павлинка 07.17 1 хв  07.18 1 г  48 хв 
1268 Км 07.21 1 хв  07.22 1 г  52 хв 
Чорноморська 07.24 1 хв  07.25 1 г  55 хв 
Пост 1273 Км 07.30 1 хв  07.31 2 г  1 хв 
Польове 07.35 1 хв  07.36 2 г  6 хв 
Кремидівка 07.40 1 хв  07.41 2 г  11 хв 
Учнівська 07.48 1 хв  07.49 2 г  19 хв 
Перемога 07.52 1 хв  07.53 2 г  23 хв 
Степова 07.56 2 хв  07.58 2 г  27 хв 
Кулиндорове 08.02 1 хв  08.03 2 г  33 хв 
Одеса-Східна 08.08 1 хв  08.09 2 г  39 хв 
Шевченка 08.12 2 хв  08.14 2 г  43 хв 
Одеса-Сортувальна 08.20 1 хв  08.21 2 г  51 хв 
Одеса-Пересип 08.27 1 хв  08.28 2 г  58 хв 
Слобідська 08.34 1 хв  08.35 3 г  5 хв 
Одеса-Застава-2 08.42 4 хв  08.46 3 г  13 хв 
Одеса-Поїзна 08.51 1 хв  08.52 3 г  22 хв 
Одеса-Мала 08.55 2 хв  08.57 3 г  26 хв 
Одеса-Головна 09.02 3 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6403 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30