У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6403 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6403 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 05.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 05.30
Ім. І. С. Шеверняєва 05.36 1 хв  05.37 6 хв 
Калаглея 05.40 1 хв  05.41 10 хв 
Березівка 05.47 1 хв  05.48 17 хв 
1214 Км 05.55 2 хв  05.57 25 хв 
Вікторівка 06.03 1 хв  06.04 33 хв 
Раухівка-1 06.11 1 хв  06.12 41 хв 
Зарічанський 06.18 1 хв  06.19 48 хв 
Маринове 06.23 1 хв  06.24 53 хв 
Радіалка 06.27 2 хв  06.29 57 хв 
1242 Км 06.32 1 хв  06.33 1 г  2 хв 
Сербка 06.37 1 хв  06.38 1 г  7 хв 
1249 Км 06.43 1 хв  06.44 1 г  13 хв 
Кубанка 06.47 1 хв  06.48 1 г  17 хв 
Буялик 06.53 1 хв  06.54 1 г  23 хв 
1263 Км 06.58 1 хв  06.59 1 г  28 хв 
Павлинка 07.02 1 хв  07.03 1 г  32 хв 
1268 Км 07.06 1 хв  07.07 1 г  36 хв 
Чорноморська 07.09 1 хв  07.10 1 г  39 хв 
1273 Км 07.15 1 хв  07.16 1 г  45 хв 
Польове 07.21 1 хв  07.22 1 г  51 хв 
Кремидівка 07.25 1 хв  07.26 1 г  55 хв 
Учнівська 07.31 1 хв  07.32 2 г  1 хв 
Перемога 07.34 1 хв  07.35 2 г  4 хв 
Степова 07.38 1 хв  07.39 2 г  8 хв 
Кулиндорове 07.42 10 хв  07.52 2 г  12 хв 
Одеса-Східна 08.00 1 хв  08.01 2 г  30 хв 
Шевченка 08.04 2 хв  08.06 2 г  34 хв 
Одеса-Сортувальна 08.11 1 хв  08.12 2 г  41 хв 
Одеса-Пересип 08.19 1 хв  08.20 2 г  49 хв 
Слобідська 08.28 1 хв  08.29 2 г  58 хв 
Одеса-Застава-2 08.36 5 хв  08.41 3 г  6 хв 
Одеса-Поїзна 08.45 1 хв  08.46 3 г  15 хв 
Одеса-Мала 08.49 2 хв  08.51 3 г  19 хв 
Одеса-Головна 08.57 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6403 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031