У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6404 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.21 і прибуває на станцію Колосівка о 11.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Одеса-Сортувальна, Кулиндорове, Учнівська, Пост 1273 Км, Павлинка, Кубанка, 1242 Км, Зарічанський, 1214 Км, Ім. І. С. Шеверняєва.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.21
Одеса-Мала 08.26 2 хв  08.28 5 хв 
Одеса-Поїзна 08.31 1 хв  08.32 10 хв 
Одеса-Застава-2 08.36 2 хв  08.38 15 хв 
Слобідська 08.45 2 хв  08.47 24 хв 
Одеса-Пересип 08.55 1 хв  08.56 34 хв 
Одеса-Сортувальна 09.04 1 хв  09.05 43 хв 
Шевченка 09.09 2 хв  09.11 48 хв 
Одеса-Східна 09.15 1 хв  09.16 54 хв 
Кулиндорове 09.21 1 хв  09.22 1 г 
Степова 09.25 2 хв  09.27 1 г  4 хв 
Перемога 09.30 1 хв  09.31 1 г  9 хв 
Учнівська 09.34 1 хв  09.35 1 г  13 хв 
Кремидівка 09.42 1 хв  09.43 1 г  21 хв 
Польове 09.47 1 хв  09.48 1 г  26 хв 
Пост 1273 Км 09.53 1 хв  09.54 1 г  32 хв 
Чорноморська 10.00 3 хв  10.03 1 г  39 хв 
1268 Км 10.05 1 хв  10.06 1 г  44 хв 
Павлинка 10.09 1 хв  10.10 1 г  48 хв 
1263 Км 10.13 1 хв  10.14 1 г  52 хв 
Буялик 10.18 1 хв  10.19 1 г  57 хв 
Кубанка 10.24 1 хв  10.25 2 г  3 хв 
1249 Км 10.29 1 хв  10.30 2 г  8 хв 
Сербка 10.35 1 хв  10.36 2 г  14 хв 
1242 Км 10.41 1 хв  10.42 2 г  20 хв 
Радіалка 10.45 1 хв  10.46 2 г  24 хв 
Маринове 10.49 2 хв  10.51 2 г  28 хв 
Зарічанський 10.56 2 хв  10.58 2 г  35 хв 
Раухівка-1 11.04 1 хв  11.05 2 г  43 хв 
Вікторівка 11.10 1 хв  11.11 2 г  49 хв 
1214 Км 11.14 1 хв  11.15 2 г  53 хв 
Березівка 11.21 1 хв  11.22 3 г 
Калаглея 11.28 1 хв  11.29 3 г  7 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 11.32 1 хв  11.33 3 г  11 хв 
Колосівка 11.38 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6404 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30