У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6404 сполученням Помічна - Ім. Тараса Шевченка відправляється зі станції Помічна о 12.16 і прибуває на станцію Ім. Тараса Шевченка о 15.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кар'єрна, Капустине, Улянівка, Войнівка, Турія, Капітанівка, Макіївка, Сердюківка, Червоний Хутір, Берегова, Хмельницька.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 12.16
Адабаш 12.38 2 хв  12.40 22 хв 
Кар'єрна 12.48 1 хв  12.49 32 хв 
Червоний Граніт 12.55 1 хв  12.56 39 хв 
Капустине 13.02 2 хв  13.04 46 хв 
Олександрівка 13.13 1 хв  13.14 57 хв 
Улянівка 13.23 1 хв  13.24 1 г  7 хв 
Виска 13.30 2 хв  13.32 1 г  14 хв 
Войнівка 13.43 1 хв  13.44 1 г  27 хв 
Новомиргород 13.58 2 хв  14.00 1 г  42 хв 
Турія 14.11 1 хв  14.12 1 г  55 хв 
Радгоспна 14.16 1 хв  14.17 2 г 
Капітанівка 14.23 2 хв  14.25 2 г  7 хв 
Будо-Макіївка 14.35 1 хв  14.36 2 г  19 хв 
Макіївка 14.39 1 хв  14.40 2 г  23 хв 
Богунове 14.45 1 хв  14.46 2 г  29 хв 
Сердюківка 14.52 2 хв  14.54 2 г  36 хв 
Переїзна 15.00 1 хв  15.01 2 г  44 хв 
Червоний Хутір 15.07 1 хв  15.08 2 г  51 хв 
Софіївка 15.15 1 хв  15.16 2 г  59 хв 
Берегова 15.24 1 хв  15.25 3 г  8 хв 
Мала Яблунівка 15.27 1 хв  15.28 3 г  11 хв 
Хмельницька 15.30 1 хв  15.31 3 г  14 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.35 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6404 Помічна — Ім. Тараса Шевченка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031