У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Рахів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6404 сполученням Рахів - Івано-Франківськ відправляється зі станції Рахів о 14.22 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 18.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Любіжня, Надвірна, Цуцилів, Дачник, Хриплин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад


з 2019-10-04 по 2019-12-14: з 12.10.2019 ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 14.22
Білин 14.35 1 хв  14.36 13 хв 
Кваси 14.46 1 хв  14.47 24 хв 
Свидовець 15.04 1 хв  15.05 42 хв 
Ясіня 15.13 2 хв  15.15 51 хв 
Лазещина 15.27 1 хв  15.28 1 г  5 хв 
Вороненко 15.46 2 хв  15.48 1 г  24 хв 
Ворохта 15.59 2 хв  16.01 1 г  37 хв 
Татарів 16.11 1 хв  16.12 1 г  49 хв 
Микуличин 16.23 5 хв  16.28 2 г  1 хв 
Ямна 16.39 1 хв  16.40 2 г  17 хв 
Яремче 16.48 3 хв  16.51 2 г  26 хв 
Дора 16.58 1 хв  16.59 2 г  36 хв 
Делятин 17.07 2 хв  17.09 2 г  45 хв 
Любіжня 17.15 1 хв  17.16 2 г  53 хв 
Лойова 17.29 1 хв  17.30 3 г  7 хв 
Надвірна 17.42 2 хв  17.44 3 г  20 хв 
Тарновиця 17.54 2 хв  17.56 3 г  32 хв 
Цуцилів 18.02 1 хв  18.03 3 г  40 хв 
Тисменичани 18.09 1 хв  18.10 3 г  47 хв 
Дачник 18.17 1 хв  18.18 3 г  55 хв 
Братківці 18.25 2 хв  18.27 4 г  3 хв 
Хриплин 18.40 2 хв  18.42 4 г  18 хв 
Бистриця 18.46 1 хв  18.47 4 г  24 хв 
Івано-Франківськ 18.52 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6404 Рахів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031