У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Рахів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6404 сполученням Рахів - Івано-Франківськ відправляється зі станції Рахів о 14.22 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 18.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кваси, Ясіня, Вороненко, Татарів, Ямна, Дора, Любіжня, Надвірна, Цуцилів, Дачник, Дружба, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 14.22
Білин 14.35 1 хв  14.36 13 хв 
Кваси 14.46 1 хв  14.47 24 хв 
Свидовець 15.04 1 хв  15.05 42 хв 
Ясіня 15.13 2 хв  15.15 51 хв 
Лазещина 15.27 1 хв  15.28 1 г  5 хв 
Вороненко 15.46 2 хв  15.48 1 г  24 хв 
Ворохта 15.59 2 хв  16.01 1 г  37 хв 
Татарів 16.11 1 хв  16.12 1 г  49 хв 
Микуличин 16.23 5 хв  16.28 2 г  1 хв 
Ямна 16.39 1 хв  16.40 2 г  17 хв 
Яремче 16.48 3 хв  16.51 2 г  26 хв 
Дора 16.58 1 хв  16.59 2 г  36 хв 
Делятин 17.07 2 хв  17.09 2 г  45 хв 
Любіжня 17.15 1 хв  17.16 2 г  53 хв 
Лойова 17.29 1 хв  17.30 3 г  7 хв 
Надвірна 17.42 2 хв  17.44 3 г  20 хв 
Тарновиця 17.54 2 хв  17.56 3 г  32 хв 
Цуцилів 18.02 1 хв  18.03 3 г  40 хв 
Тисменичани 18.09 1 хв  18.10 3 г  47 хв 
Дачник 18.17 1 хв  18.18 3 г  55 хв 
Братківці 18.25 2 хв  18.27 4 г  3 хв 
Дружба 18.31 1 хв  18.32 4 г  9 хв 
Хриплин 18.40 2 хв  18.42 4 г  18 хв 
Бистриця 18.46 1 хв  18.47 4 г  24 хв 
Івано-Франківськ 18.52 4 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6404 Рахів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031