У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Дніпро-Лоцманська — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6405 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове відправляється зі станції Дніпро-Лоцманська о 08.21 і прибуває на станцію Апостолове о 12.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 217 Км, 223 Км, 231 Км, 242 Км, 257 Км, 277 Км Роз'їзд, 303 Км, 319 Км Роз'їзд, 332 Км, 355 Км Роз'їзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Лоцманська 08.21
Тунельна 08.27 2 хв  08.29 6 хв 
Зустрічний 08.36 2 хв  08.38 15 хв 
217 Км 08.45 2 хв  08.47 24 хв 
220 Км 08.52 2 хв  08.54 31 хв 
221 Км 08.56 2 хв  08.58 35 хв 
223 Км 09.01 2 хв  09.03 40 хв 
Сурське 09.07 2 хв  09.09 46 хв 
229 Км 09.13 2 хв  09.15 52 хв 
231 Км 09.17 2 хв  09.19 56 хв 
233 Км 09.23 2 хв  09.25 1 г  2 хв 
238 Км 09.30 2 хв  09.32 1 г  9 хв 
242 Км 09.37 2 хв  09.39 1 г  16 хв 
Привільне 09.44 2 хв  09.46 1 г  23 хв 
252 Км 09.53 2 хв  09.55 1 г  32 хв 
257 Км 10.00 2 хв  10.02 1 г  39 хв 
263 Км 10.08 2 хв  10.10 1 г  47 хв 
Рясна 10.16 2 хв  10.18 1 г  55 хв 
277 Км Роз'їзд 10.29 2 хв  10.31 2 г  8 хв 
Незабудине 10.43 2 хв  10.45 2 г  22 хв 
298 Км 10.57 2 хв  10.59 2 г  36 хв 
303 Км 11.04 2 хв  11.06 2 г  43 хв 
Лошкарівка 11.14 2 хв  11.16 2 г  53 хв 
313 Км 11.23 2 хв  11.25 3 г  2 хв 
319 Км Роз'їзд 11.32 2 хв  11.34 3 г  11 хв 
Переїзд 322 км 11.39 2 хв  11.41 3 г  18 хв 
Павлопілля 11.48 2 хв  11.50 3 г  27 хв 
332 Км 11.57 2 хв  11.59 3 г  36 хв 
336 Км 12.04 2 хв  12.06 3 г  43 хв 
Жовтокам'янка 12.17 2 хв  12.19 3 г  56 хв 
355 Км Роз'їзд 12.32 2 хв  12.34 4 г  11 хв 
Апостолове 12.49 4 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6405 Дніпро-Лоцманська — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31