У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Дніпро-Лоцманська — Лошкарівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6405 сполученням Дніпро-Лоцманська - Лошкарівка відправляється зі станції Дніпро-Лоцманська о 08.21 і прибуває на станцію Лошкарівка о 11.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Зустрічний, 220 Км, 223 Км, 229 Км, 233 Км, 242 Км, 252 Км, 263 Км, 277 Км Роз'їзд, 298 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Лоцманська 08.21
Тунельна 08.27 2 хв  08.29 6 хв 
Зустрічний 08.36 2 хв  08.38 15 хв 
217 Км 08.45 2 хв  08.47 24 хв 
220 Км 08.52 2 хв  08.54 31 хв 
221 Км 08.56 2 хв  08.58 35 хв 
223 Км 09.01 2 хв  09.03 40 хв 
Сурське 09.07 2 хв  09.09 46 хв 
229 Км 09.13 2 хв  09.15 52 хв 
231 Км 09.17 2 хв  09.19 56 хв 
233 Км 09.23 2 хв  09.25 1 г  2 хв 
238 Км 09.30 2 хв  09.32 1 г  9 хв 
242 Км 09.37 2 хв  09.39 1 г  16 хв 
Привільне 09.44 2 хв  09.46 1 г  23 хв 
252 Км 09.53 2 хв  09.55 1 г  32 хв 
257 Км 10.00 2 хв  10.02 1 г  39 хв 
263 Км 10.08 2 хв  10.10 1 г  47 хв 
Рясна 10.16 2 хв  10.18 1 г  55 хв 
277 Км Роз'їзд 10.29 2 хв  10.31 2 г  8 хв 
Незабудине 10.43 2 хв  10.45 2 г  22 хв 
298 Км 10.57 2 хв  10.59 2 г  36 хв 
303 Км 11.04 2 хв  11.06 2 г  43 хв 
Лошкарівка 11.14 2 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6405 Дніпро-Лоцманська — Лошкарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31