У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Ім. Тараса Шевченка — Виска Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6405 сполученням Ім. Тараса Шевченка - Виска відправляється зі станції Ім. Тараса Шевченка о 21.27 і прибуває на станцію Виска о 23.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Хмельницька, Мала Яблунівка, Берегова, Софіївка, Червоний Хутір, Переїзна, Сердюківка, Богунове, Макіївка, Будо-Макіївка, Капітанівка, Радгоспна, Турія, Новомиргород, Войнівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ім. Тараса Шевченка 21.27
Хмельницька 21.32 1 хв  21.33 5 хв 
Мала Яблунівка 21.36 1 хв  21.37 9 хв 
Берегова 21.39 1 хв  21.40 12 хв 
Софіївка 21.45 1 хв  21.46 18 хв 
Червоний Хутір 21.53 1 хв  21.54 26 хв 
Переїзна 22.02 1 хв  22.03 35 хв 
Сердюківка 22.11 1 хв  22.12 44 хв 
Богунове 22.19 1 хв  22.20 52 хв 
Макіївка 22.26 1 хв  22.27 59 хв 
Будо-Макіївка 22.31 1 хв  22.32 1 г  4 хв 
Капітанівка 22.42 1 хв  22.43 1 г  15 хв 
Радгоспна 22.49 1 хв  22.50 1 г  22 хв 
Турія 22.55 1 хв  22.56 1 г  28 хв 
Новомиргород 23.07 1 хв  23.08 1 г  40 хв 
Войнівка 23.23 1 хв  23.24 1 г  56 хв 
Виска 23.35 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6405 Ім. Тараса Шевченка — Виска можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031