У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6405 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 13.42 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 13.42
Ім. І. С. Шеверняєва 13.47 1 хв  13.48 5 хв 
Калаглея 13.52 1 хв  13.53 10 хв 
Березівка 14.01 1 хв  14.02 19 хв 
1214 Км 14.10 2 хв  14.12 28 хв 
Вікторівка 14.17 1 хв  14.18 35 хв 
Раухівка-1 14.24 1 хв  14.25 42 хв 
Зарічанський 14.31 1 хв  14.32 49 хв 
Маринове 14.36 1 хв  14.37 54 хв 
Радіалка 14.41 2 хв  14.43 59 хв 
1242 Км 14.46 1 хв  14.47 1 г  4 хв 
Сербка 14.52 1 хв  14.53 1 г  10 хв 
1249 Км 14.58 1 хв  14.59 1 г  16 хв 
Кубанка 15.03 1 хв  15.04 1 г  21 хв 
Буялик 15.09 1 хв  15.10 1 г  27 хв 
1263 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  33 хв 
Павлинка 15.19 1 хв  15.20 1 г  37 хв 
1268 Км 15.23 1 хв  15.24 1 г  41 хв 
Чорноморська 15.26 1 хв  15.27 1 г  44 хв 
Пост 1273 Км 15.32 1 хв  15.33 1 г  50 хв 
Польове 15.37 1 хв  15.38 1 г  55 хв 
Кремидівка 15.41 1 хв  15.42 1 г  59 хв 
Учнівська 15.47 1 хв  15.48 2 г  5 хв 
Перемога 15.51 1 хв  15.52 2 г  9 хв 
Степова 15.55 2 хв  15.57 2 г  13 хв 
Кулиндорове 16.00 1 хв  16.01 2 г  18 хв 
Одеса-Східна 16.06 1 хв  16.07 2 г  24 хв 
Шевченка 16.10 2 хв  16.12 2 г  28 хв 
Одеса-Сортувальна 16.17 1 хв  16.18 2 г  35 хв 
Одеса-Пересип 16.24 1 хв  16.25 2 г  42 хв 
Слобідська 16.31 1 хв  16.32 2 г  49 хв 
Одеса-Застава-2 16.36 2 хв  16.38 2 г  54 хв 
Одеса-Поїзна 16.42 1 хв  16.43 3 г 
Одеса-Мала 16.46 2 хв  16.48 3 г  4 хв 
Одеса-Головна 16.53 3 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6405 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728