У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6405 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6405 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 13.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 16.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 13.40
Ім. І. С. Шеверняєва 13.46 1 хв  13.47 6 хв 
Калаглея 13.51 1 хв  13.52 11 хв 
Березівка 14.00 1 хв  14.01 20 хв 
1214 Км 14.08 2 хв  14.10 28 хв 
Вікторівка 14.16 1 хв  14.17 36 хв 
Раухівка-1 14.25 1 хв  14.26 45 хв 
Зарічанський 14.32 1 хв  14.33 52 хв 
Маринове 14.38 1 хв  14.39 58 хв 
Радіалка 14.43 2 хв  14.45 1 г  3 хв 
1242 Км 14.49 1 хв  14.50 1 г  9 хв 
Сербка 14.55 1 хв  14.56 1 г  15 хв 
1249 Км 15.01 1 хв  15.02 1 г  21 хв 
Кубанка 15.05 1 хв  15.06 1 г  25 хв 
Буялик 15.11 1 хв  15.12 1 г  31 хв 
1263 Км 15.16 1 хв  15.17 1 г  36 хв 
Павлинка 15.20 1 хв  15.21 1 г  40 хв 
1268 Км 15.24 1 хв  15.25 1 г  44 хв 
Чорноморська 15.27 1 хв  15.28 1 г  47 хв 
1273 Км 15.33 1 хв  15.34 1 г  53 хв 
Польове 15.39 1 хв  15.40 1 г  59 хв 
Кремидівка 15.43 1 хв  15.44 2 г  3 хв 
Учнівська 15.48 1 хв  15.49 2 г  8 хв 
Перемога 15.51 1 хв  15.52 2 г  11 хв 
Степова 15.55 2 хв  15.57 2 г  15 хв 
Кулиндорове 16.00 1 хв  16.01 2 г  20 хв 
Одеса-Східна 16.07 1 хв  16.08 2 г  27 хв 
Шевченка 16.11 2 хв  16.13 2 г  31 хв 
Одеса-Сортувальна 16.18 1 хв  16.19 2 г  38 хв 
Одеса-Пересип 16.26 1 хв  16.27 2 г  46 хв 
Слобідська 16.33 1 хв  16.34 2 г  53 хв 
Одеса-Застава-2 16.39 2 хв  16.41 2 г  59 хв 
Одеса-Поїзна 16.46 1 хв  16.47 3 г  6 хв 
Одеса-Мала 16.50 2 хв  16.52 3 г  10 хв 
Одеса-Головна 16.58 3 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6405 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031