У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Балаклія — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Балаклія - Харків-Левада відправляється зі станції Балаклія о 03.33 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 03.33
Вербівка 03.38 1 хв  03.39 5 хв 
Янківський 03.45 1 хв  03.46 12 хв 
Сезонна 03.49 1 хв  03.50 16 хв 
Жовтнева 03.54 1 хв  03.55 21 хв 
Шебелинка 03.59 8 хв  04.07 26 хв 
Андріївка 04.10 1 хв  04.11 37 хв 
Донець 04.16 1 хв  04.17 43 хв 
Слобожанська 04.21 1 хв  04.22 48 хв 
Занки 04.28 1 хв  04.29 55 хв 
Будинок Відпочинку 04.33 1 хв  04.34 1 г 
Геніївка 04.38 1 хв  04.39 1 г  5 хв 
Зидьки 04.41 1 хв  04.42 1 г  8 хв 
Зміїв 04.48 1 хв  04.49 1 г  15 хв 
Левківка 04.54 1 хв  04.55 1 г  21 хв 
Дружний 04.58 1 хв  04.59 1 г  25 хв 
Аксютівка 05.02 1 хв  05.03 1 г  29 хв 
Звидки 05.07 1 хв  05.08 1 г  34 хв 
Борівська-Південна 05.11 1 хв  05.12 1 г  38 хв 
Васищеве 05.17 1 хв  05.18 1 г  44 хв 
Жихор 05.20 1 хв  05.21 1 г  47 хв 
Удянська 05.24 1 хв  05.25 1 г  51 хв 
Безлюдівка 05.28 1 хв  05.29 1 г  55 хв 
Передвузлова 05.34 1 хв  05.35 2 г  1 хв 
Основа 05.40 1 хв  05.41 2 г  7 хв 
Харків-Вантажний 05.45 1 хв  05.46 2 г  12 хв 
Верещаківка-Левадська 05.50 1 хв  05.51 2 г  17 хв 
Харків-Левада 05.56 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6406 Балаклія — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031