У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Балаклія — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Балаклія - Харків-Левада відправляється зі станції Балаклія о 03.33 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 03.33
Вербівка 03.38 1 хв  03.39 5 хв 
Янківський 03.45 1 хв  03.46 12 хв 
Сезонна 03.49 1 хв  03.50 16 хв 
Жовтнева 03.54 1 хв  03.55 21 хв 
Шебелинка 03.59 7 хв  04.06 26 хв 
Андріївка 04.09 1 хв  04.10 36 хв 
Донець 04.15 1 хв  04.16 42 хв 
Слобожанська 04.19 1 хв  04.20 46 хв 
Занки 04.26 1 хв  04.27 53 хв 
Будинок Відпочинку 04.31 1 хв  04.32 58 хв 
Геніївка 04.36 1 хв  04.37 1 г  3 хв 
Зидьки 04.38 1 хв  04.39 1 г  5 хв 
Зміїв 04.45 1 хв  04.46 1 г  12 хв 
Левківка 04.51 1 хв  04.52 1 г  18 хв 
Дружний 04.55 1 хв  04.56 1 г  22 хв 
Аксютівка 04.59 1 хв  05.00 1 г  26 хв 
Звидки 05.04 1 хв  05.05 1 г  31 хв 
Борівська-Південна 05.08 1 хв  05.09 1 г  35 хв 
Васищеве 05.13 1 хв  05.14 1 г  40 хв 
Жихор 05.17 1 хв  05.18 1 г  44 хв 
Удянська 05.21 1 хв  05.22 1 г  48 хв 
Безлюдівка 05.25 1 хв  05.26 1 г  52 хв 
Передвузлова 05.31 1 хв  05.32 1 г  58 хв 
Основа 05.37 1 хв  05.38 2 г  4 хв 
Харків-Вантажний 05.42 1 хв  05.43 2 г  9 хв 
Верещаківка-Левадська 05.47 1 хв  05.48 2 г  14 хв 
Харків-Левада 05.52 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6406 Балаклія — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031