У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Балаклія — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Балаклія - Харків-Левада відправляється зі станції Балаклія о 03.33 і прибуває на станцію Харків-Левада о 05.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Основа, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 03.33
Вербівка 03.38 1 хв  03.39 5 хв 
Янківський 03.45 1 хв  03.46 12 хв 
Сезонна 03.49 1 хв  03.50 16 хв 
Жовтнева 03.54 1 хв  03.55 21 хв 
Шебелинка 03.59 8 хв  04.07 26 хв 
Андріївка 04.10 1 хв  04.11 37 хв 
Донець 04.16 1 хв  04.17 43 хв 
Слобожанська 04.21 1 хв  04.22 48 хв 
Занки 04.28 1 хв  04.29 55 хв 
Будинок Відпочинку 04.33 1 хв  04.34 1 г 
Геніївка 04.38 1 хв  04.39 1 г  5 хв 
Зидьки 04.41 1 хв  04.42 1 г  8 хв 
Зміїв 04.48 1 хв  04.49 1 г  15 хв 
Левківка 04.54 1 хв  04.55 1 г  21 хв 
Дружний 04.58 1 хв  04.59 1 г  25 хв 
Аксютівка 05.02 1 хв  05.03 1 г  29 хв 
Звидки 05.07 1 хв  05.08 1 г  34 хв 
Борівська-Південна 05.11 1 хв  05.12 1 г  38 хв 
Васищеве 05.17 1 хв  05.18 1 г  44 хв 
Жихор 05.20 1 хв  05.21 1 г  47 хв 
Удянська 05.24 1 хв  05.25 1 г  51 хв 
Безлюдівка 05.28 1 хв  05.29 1 г  55 хв 
Передвузлова 05.34 1 хв  05.35 2 г  1 хв 
Основа 05.40 1 хв  05.41 2 г  7 хв 
Харків-Вантажний 05.45 1 хв  05.46 2 г  12 хв 
Верещаківка-Левадська 05.50 1 хв  05.51 2 г  17 хв 
Харків-Левада 05.56 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6406 Балаклія — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031