У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.19 і прибуває на станцію Колосівка о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, 1242 Км, Зарічанський, 1214 Км, Ім. І. С. Шеверняєва.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.19
Одеса-Мала 17.24 2 хв  17.26 5 хв 
Одеса-Поїзна 17.29 2 хв  17.31 10 хв 
Одеса-Застава-2 17.35 2 хв  17.37 16 хв 
Слобідська 17.43 2 хв  17.45 24 хв 
Одеса-Пересип 17.50 1 хв  17.51 31 хв 
Депо 17.55 1 хв  17.56 36 хв 
Одеса-Сортувальна 17.59 1 хв  18.00 40 хв 
Шевченка 18.04 2 хв  18.06 45 хв 
Одеса-Східна 18.10 2 хв  18.12 51 хв 
Кулиндорове 18.17 1 хв  18.18 58 хв 
Степова 18.21 2 хв  18.23 1 г  2 хв 
Перемога 18.26 1 хв  18.27 1 г  7 хв 
Учнівська 18.30 1 хв  18.31 1 г  11 хв 
Кремидівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  17 хв 
Польове 18.41 1 хв  18.42 1 г  22 хв 
Пост 1273 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  28 хв 
Чорноморська 18.54 1 хв  18.55 1 г  35 хв 
1268 Км 18.57 1 хв  18.58 1 г  38 хв 
Павлинка 19.01 1 хв  19.02 1 г  42 хв 
1263 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  46 хв 
Буялик 19.10 1 хв  19.11 1 г  51 хв 
Кубанка 19.16 1 хв  19.17 1 г  57 хв 
Сербка 19.25 1 хв  19.26 2 г  6 хв 
1242 Км 19.31 1 хв  19.32 2 г  12 хв 
Радіалка 19.35 1 хв  19.36 2 г  16 хв 
Маринове 19.39 2 хв  19.41 2 г  20 хв 
Зарічанський 19.46 1 хв  19.47 2 г  27 хв 
Раухівка-1 19.53 1 хв  19.54 2 г  34 хв 
Вікторівка 19.59 1 хв  20.00 2 г  40 хв 
1214 Км 20.03 1 хв  20.04 2 г  44 хв 
Березівка 20.10 1 хв  20.11 2 г  51 хв 
Калаглея 20.17 1 хв  20.18 2 г  58 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 20.21 1 хв  20.22 3 г  2 хв 
Колосівка 20.28 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6406 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30