У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6406 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6406 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.19 і прибуває на станцію Колосівка о 20.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, 1242 Км, Зарічанський, 1214 Км, Ім. І. С. Шеверняєва.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.19
Одеса-Мала 17.24 2 хв  17.26 5 хв 
Одеса-Поїзна 17.29 2 хв  17.31 10 хв 
Одеса-Застава-2 17.36 2 хв  17.38 17 хв 
Слобідська 17.45 2 хв  17.47 26 хв 
Одеса-Пересип 17.53 1 хв  17.54 34 хв 
Депо 17.58 1 хв  17.59 39 хв 
Одеса-Сортувальна 18.01 1 хв  18.02 42 хв 
Шевченка 18.06 2 хв  18.08 47 хв 
Одеса-Східна 18.11 2 хв  18.13 52 хв 
Кулиндорове 18.19 1 хв  18.20 1 г 
Степова 18.24 2 хв  18.26 1 г  5 хв 
Перемога 18.28 1 хв  18.29 1 г  9 хв 
Учнівська 18.31 1 хв  18.32 1 г  12 хв 
Кремидівка 18.37 1 хв  18.38 1 г  18 хв 
Польове 18.42 1 хв  18.43 1 г  23 хв 
1273 Км 18.47 1 хв  18.48 1 г  28 хв 
Чорноморська 18.54 1 хв  18.55 1 г  35 хв 
1268 Км 18.59 1 хв  19.00 1 г  40 хв 
Павлинка 19.02 1 хв  19.03 1 г  43 хв 
1263 Км 19.05 1 хв  19.06 1 г  46 хв 
Буялик 19.10 1 хв  19.11 1 г  51 хв 
Кубанка 19.16 1 хв  19.17 1 г  57 хв 
Сербка 19.24 1 хв  19.25 2 г  5 хв 
1242 Км 19.30 1 хв  19.31 2 г  11 хв 
Радіалка 19.34 1 хв  19.35 2 г  15 хв 
Маринове 19.37 2 хв  19.39 2 г  18 хв 
Зарічанський 19.43 1 хв  19.44 2 г  24 хв 
Раухівка-1 19.51 1 хв  19.52 2 г  32 хв 
Вікторівка 19.58 1 хв  19.59 2 г  39 хв 
1214 Км 20.02 1 хв  20.03 2 г  43 хв 
Березівка 20.11 1 хв  20.12 2 г  52 хв 
Калаглея 20.19 1 хв  20.20 3 г 
Ім. І. С. Шеверняєва 20.23 1 хв  20.24 3 г  4 хв 
Колосівка 20.28 3 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6406 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031