У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Харків-Пас. — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6407 сполученням Харків-Пас. - Ізюм відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.10 і прибуває на станцію Ізюм о 06.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка, Жовтнева, Янківський, Балаклія, Лісова, Маяк, Закомельська, 360 Км, Федорівка, Пимонівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.10
Новоселівка 03.15 1 хв  03.16 5 хв 
Основа 03.26 1 хв  03.27 16 хв 
Зміїв 03.58 1 хв  03.59 48 хв 
Будинок Відпочинку 04.08 1 хв  04.09 58 хв 
Занки 04.14 1 хв  04.15 1 г  4 хв 
Слобожанська 04.21 1 хв  04.22 1 г  11 хв 
Донець 04.24 1 хв  04.25 1 г  14 хв 
Андріївка 04.30 1 хв  04.31 1 г  20 хв 
Шебелинка 04.34 1 хв  04.35 1 г  24 хв 
Жовтнева 04.38 1 хв  04.39 1 г  28 хв 
Сезонна 04.43 1 хв  04.44 1 г  33 хв 
Янківський 04.47 1 хв  04.48 1 г  37 хв 
Вербівка 04.53 1 хв  04.54 1 г  43 хв 
Балаклія 05.00 1 хв  05.01 1 г  50 хв 
Братське Озеро 05.09 1 хв  05.10 1 г  59 хв 
Лісова 05.16 1 хв  05.17 2 г  6 хв 
Савинці 05.21 1 хв  05.22 2 г  11 хв 
Маяк 05.26 1 хв  05.27 2 г  16 хв 
Бабариківська 05.30 1 хв  05.31 2 г  20 хв 
Закомельська 05.38 1 хв  05.39 2 г  28 хв 
Діброва 05.46 1 хв  05.47 2 г  36 хв 
360 Км 05.51 1 хв  05.52 2 г  41 хв 
Циганська 05.57 1 хв  05.58 2 г  47 хв 
Федорівка 06.01 1 хв  06.02 2 г  51 хв 
368 Км 06.05 1 хв  06.06 2 г  55 хв 
Пимонівка 06.09 1 хв  06.10 2 г  59 хв 
Ізюм 06.16 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6407 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031