У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Харків-Пас. — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6407 сполученням Харків-Пас. - Ізюм відправляється зі станції Харків-Пас. о 03.10 і прибуває на станцію Ізюм о 06.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Занки, Донець, Шебелинка, Сезонна, Вербівка, Братське Озеро, Савинці, Бабариківська, Діброва, Циганська, 368 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 03.10
Новоселівка 03.15 1 хв  03.16 5 хв 
Основа 03.26 1 хв  03.27 16 хв 
Зміїв 03.58 1 хв  03.59 48 хв 
Занки 04.13 1 хв  04.14 1 г  3 хв 
Слобожанська 04.21 1 хв  04.22 1 г  11 хв 
Донець 04.24 1 хв  04.25 1 г  14 хв 
Андріївка 04.30 1 хв  04.31 1 г  20 хв 
Шебелинка 04.34 1 хв  04.35 1 г  24 хв 
Жовтнева 04.38 1 хв  04.39 1 г  28 хв 
Сезонна 04.43 1 хв  04.44 1 г  33 хв 
Янківський 04.47 1 хв  04.48 1 г  37 хв 
Вербівка 04.53 1 хв  04.54 1 г  43 хв 
Балаклія 05.00 1 хв  05.01 1 г  50 хв 
Братське Озеро 05.09 1 хв  05.10 1 г  59 хв 
Лісова 05.16 1 хв  05.17 2 г  6 хв 
Савинці 05.21 1 хв  05.22 2 г  11 хв 
Маяк 05.26 1 хв  05.27 2 г  16 хв 
Бабариківська 05.30 1 хв  05.31 2 г  20 хв 
Закомельська 05.38 1 хв  05.39 2 г  28 хв 
Діброва 05.46 1 хв  05.47 2 г  36 хв 
360 Км 05.51 1 хв  05.52 2 г  41 хв 
Циганська 05.57 1 хв  05.58 2 г  47 хв 
Федорівка 06.01 1 хв  06.02 2 г  51 хв 
368 Км 06.05 1 хв  06.06 2 г  55 хв 
Пимонівка 06.09 1 хв  06.10 2 г  59 хв 
Ізюм 06.16 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6407 Харків-Пас. — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031