У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6407 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 16.14 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 16.14
Ім. І. С. Шеверняєва 16.20 1 хв  16.21 6 хв 
Калаглея 16.25 1 хв  16.26 11 хв 
Березівка 16.32 1 хв  16.33 18 хв 
1214 Км 16.40 2 хв  16.42 26 хв 
Вікторівка 16.48 1 хв  16.49 34 хв 
Раухівка-1 16.56 1 хв  16.57 42 хв 
Зарічанський 17.03 1 хв  17.04 49 хв 
Маринове 17.09 1 хв  17.10 55 хв 
Радіалка 17.14 2 хв  17.16 1 г 
1242 Км 17.20 2 хв  17.22 1 г  6 хв 
Сербка 17.26 1 хв  17.27 1 г  12 хв 
1249 Км 17.32 1 хв  17.33 1 г  18 хв 
Кубанка 17.36 1 хв  17.37 1 г  22 хв 
Буялик 17.42 1 хв  17.43 1 г  28 хв 
1263 Км 17.47 1 хв  17.48 1 г  33 хв 
Павлинка 17.51 1 хв  17.52 1 г  37 хв 
1268 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  41 хв 
Чорноморська 17.58 1 хв  17.59 1 г  44 хв 
1273 Км 18.04 1 хв  18.05 1 г  50 хв 
Польове 18.10 1 хв  18.11 1 г  56 хв 
Кремидівка 18.14 1 хв  18.15 2 г 
Учнівська 18.20 1 хв  18.21 2 г  6 хв 
Перемога 18.23 1 хв  18.24 2 г  9 хв 
Степова 18.27 2 хв  18.29 2 г  13 хв 
Кулиндорове 18.32 1 хв  18.33 2 г  18 хв 
Одеса-Східна 18.39 2 хв  18.41 2 г  25 хв 
Шевченка 18.44 2 хв  18.46 2 г  30 хв 
Одеса-Сортувальна 18.50 1 хв  18.51 2 г  36 хв 
Одеса-Пересип 18.58 1 хв  18.59 2 г  44 хв 
Слобідська 19.05 2 хв  19.07 2 г  51 хв 
Одеса-Застава-2 19.12 2 хв  19.14 2 г  58 хв 
Одеса-Поїзна 19.18 1 хв  19.19 3 г  4 хв 
Одеса-Мала 19.22 2 хв  19.24 3 г  8 хв 
Одеса-Головна 19.30 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6407 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031