У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6407 Колосівка — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6407 сполученням Колосівка - Одеса-Головна відправляється зі станції Колосівка о 16.17 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Березівка, Раухівка-1, Радіалка, 1249 Км, 1263 Км, Чорноморська, Кремидівка, Степова, Шевченка, Слобідська, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Колосівка 16.17
Ім. І. С. Шеверняєва 16.23 1 хв  16.24 6 хв 
Калаглея 16.28 1 хв  16.29 11 хв 
Березівка 16.36 1 хв  16.37 19 хв 
1214 Км 16.44 2 хв  16.46 27 хв 
Вікторівка 16.51 1 хв  16.52 34 хв 
Раухівка-1 16.58 1 хв  16.59 41 хв 
Зарічанський 17.05 1 хв  17.06 48 хв 
Маринове 17.11 1 хв  17.12 54 хв 
Радіалка 17.16 2 хв  17.18 59 хв 
1242 Км 17.22 2 хв  17.24 1 г  5 хв 
Сербка 17.29 1 хв  17.30 1 г  12 хв 
1249 Км 17.35 1 хв  17.36 1 г  18 хв 
Кубанка 17.40 1 хв  17.41 1 г  23 хв 
Буялик 17.47 1 хв  17.48 1 г  30 хв 
1263 Км 17.53 1 хв  17.54 1 г  36 хв 
Павлинка 17.57 1 хв  17.58 1 г  40 хв 
1268 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  44 хв 
Чорноморська 18.04 1 хв  18.05 1 г  47 хв 
Пост 1273 Км 18.09 1 хв  18.10 1 г  52 хв 
Польове 18.13 1 хв  18.14 1 г  56 хв 
Кремидівка 18.17 1 хв  18.18 2 г 
Учнівська 18.23 1 хв  18.24 2 г  6 хв 
Перемога 18.27 1 хв  18.28 2 г  10 хв 
Степова 18.30 2 хв  18.32 2 г  13 хв 
Кулиндорове 18.35 1 хв  18.36 2 г  18 хв 
Одеса-Східна 18.41 2 хв  18.43 2 г  24 хв 
Шевченка 18.46 2 хв  18.48 2 г  29 хв 
Одеса-Сортувальна 18.53 1 хв  18.54 2 г  36 хв 
Одеса-Пересип 19.00 1 хв  19.01 2 г  43 хв 
Слобідська 19.06 2 хв  19.08 2 г  49 хв 
Одеса-Застава-2 19.13 2 хв  19.15 2 г  56 хв 
Одеса-Поїзна 19.19 1 хв  19.20 3 г  2 хв 
Одеса-Мала 19.23 2 хв  19.25 3 г  6 хв 
Одеса-Головна 19.30 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6407 Колосівка — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31