У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.25 і прибуває на станцію Колосівка о 23.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, 1214 Км, Ім. І. С. Шеверняєва.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.25
Одеса-Мала 20.29 2 хв  20.31 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.34 1 хв  20.35 9 хв 
Одеса-Застава-2 20.39 2 хв  20.41 14 хв 
Слобідська 20.47 1 хв  20.48 22 хв 
Одеса-Пересип 20.53 1 хв  20.54 28 хв 
Депо 20.57 1 хв  20.58 32 хв 
Одеса-Сортувальна 21.01 1 хв  21.02 36 хв 
Шевченка 21.06 1 хв  21.07 41 хв 
Одеса-Східна 21.11 1 хв  21.12 46 хв 
Кулиндорове 21.17 1 хв  21.18 52 хв 
Степова 21.21 2 хв  21.23 56 хв 
Перемога 21.26 1 хв  21.27 1 г  1 хв 
Учнівська 21.30 1 хв  21.31 1 г  5 хв 
Кремидівка 21.37 1 хв  21.38 1 г  12 хв 
Польове 21.42 1 хв  21.43 1 г  17 хв 
Пост 1273 Км 21.48 1 хв  21.49 1 г  23 хв 
Чорноморська 21.54 1 хв  21.55 1 г  29 хв 
1268 Км 21.57 1 хв  21.58 1 г  32 хв 
Павлинка 22.01 1 хв  22.02 1 г  36 хв 
1263 Км 22.05 1 хв  22.06 1 г  40 хв 
Буялик 22.10 1 хв  22.11 1 г  45 хв 
Кубанка 22.16 1 хв  22.17 1 г  51 хв 
1249 Км 22.21 1 хв  22.22 1 г  56 хв 
Сербка 22.26 18 хв  22.44 2 г  1 хв 
1242 Км 22.49 1 хв  22.50 2 г  24 хв 
Радіалка 22.53 1 хв  22.54 2 г  28 хв 
Маринове 22.57 2 хв  22.59 2 г  32 хв 
Раухівка-1 23.08 1 хв  23.09 2 г  43 хв 
Вікторівка 23.14 1 хв  23.15 2 г  49 хв 
1214 Км 23.18 1 хв  23.19 2 г  53 хв 
Березівка 23.25 1 хв  23.26 3 г 
Калаглея 23.32 1 хв  23.33 3 г  7 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 23.36 1 хв  23.37 3 г  11 хв 
Колосівка 23.42 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6408 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30