У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Одеса-Головна — Колосівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6408 сполученням Одеса-Головна - Колосівка відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.19 і прибуває на станцію Колосівка о 23.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Застава-2, Депо, Одеса-Східна, Перемога, Польове, 1268 Км, Буялик, Сербка, Маринове, 1214 Км, Ім. І. С. Шеверняєва.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 01.12.2018 по 29.12 2018 відміняється зупинка Одеса - Застава 2

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.19
Одеса-Мала 20.23 2 хв  20.25 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.28 1 хв  20.29 9 хв 
Одеса-Застава-2 20.33 2 хв  20.35 14 хв 
Слобідська 20.41 1 хв  20.42 22 хв 
Одеса-Пересип 20.47 1 хв  20.48 28 хв 
Депо 20.51 1 хв  20.52 32 хв 
Одеса-Сортувальна 20.55 1 хв  20.56 36 хв 
Шевченка 21.00 2 хв  21.02 41 хв 
Одеса-Східна 21.06 1 хв  21.07 47 хв 
Кулиндорове 21.12 1 хв  21.13 53 хв 
Степова 21.16 2 хв  21.18 57 хв 
Перемога 21.21 1 хв  21.22 1 г  2 хв 
Учнівська 21.25 1 хв  21.26 1 г  6 хв 
Кремидівка 21.33 1 хв  21.34 1 г  14 хв 
Польове 21.38 1 хв  21.39 1 г  19 хв 
Пост 1273 Км 21.44 1 хв  21.45 1 г  25 хв 
Чорноморська 21.51 1 хв  21.52 1 г  32 хв 
1268 Км 21.54 1 хв  21.55 1 г  35 хв 
Павлинка 21.58 1 хв  21.59 1 г  39 хв 
1263 Км 22.02 1 хв  22.03 1 г  43 хв 
Буялик 22.07 1 хв  22.08 1 г  48 хв 
Кубанка 22.13 1 хв  22.14 1 г  54 хв 
1249 Км 22.18 1 хв  22.19 1 г  59 хв 
Сербка 22.24 13 хв  22.37 2 г  5 хв 
1242 Км 22.42 1 хв  22.43 2 г  23 хв 
Радіалка 22.46 1 хв  22.47 2 г  27 хв 
Маринове 22.50 2 хв  22.52 2 г  31 хв 
Раухівка-1 23.04 1 хв  23.05 2 г  45 хв 
Вікторівка 23.10 1 хв  23.11 2 г  51 хв 
1214 Км 23.14 1 хв  23.15 2 г  55 хв 
Березівка 23.21 1 хв  23.22 3 г  2 хв 
Калаглея 23.28 1 хв  23.29 3 г  9 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 23.32 1 хв  23.33 3 г  13 хв 
Колосівка 23.40 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6408 Одеса-Головна — Колосівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728