У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6408 Савинці — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6408 сполученням Савинці - Харків-Левада відправляється зі станції Савинці о 04.10 і прибуває на станцію Харків-Левада о 06.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Балаклія, Сезонна, Андріївка, Занки, Зидьки, Дружний, Борівська-Південна, Удянська, Основа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Савинці 04.10
Лісова 04.14 1 хв  04.15 4 хв 
Братське Озеро 04.20 1 хв  04.21 10 хв 
Балаклія 04.28 1 хв  04.29 18 хв 
Вербівка 04.34 1 хв  04.35 24 хв 
Янківський 04.39 1 хв  04.40 29 хв 
Сезонна 04.43 1 хв  04.44 33 хв 
Жовтнева 04.48 1 хв  04.49 38 хв 
Шебелинка 04.55 1 хв  04.56 45 хв 
Андріївка 04.59 1 хв  05.00 49 хв 
Донець 05.05 1 хв  05.06 55 хв 
Слобожанська 05.09 1 хв  05.10 59 хв 
Занки 05.16 2 хв  05.18 1 г  6 хв 
Будинок Відпочинку 05.22 1 хв  05.23 1 г  12 хв 
Геніївка 05.26 1 хв  05.27 1 г  16 хв 
Зидьки 05.29 1 хв  05.30 1 г  19 хв 
Зміїв 05.36 2 хв  05.38 1 г  26 хв 
Левківка 05.43 1 хв  05.44 1 г  33 хв 
Дружний 05.47 1 хв  05.48 1 г  37 хв 
Аксютівка 05.51 1 хв  05.52 1 г  41 хв 
Звидки 05.56 1 хв  05.57 1 г  46 хв 
Борівська-Південна 06.01 1 хв  06.02 1 г  51 хв 
Васищеве 06.06 1 хв  06.07 1 г  56 хв 
Жихор 06.11 1 хв  06.12 2 г  1 хв 
Удянська 06.16 1 хв  06.17 2 г  6 хв 
Безлюдівка 06.21 1 хв  06.22 2 г  11 хв 
Передвузлова 06.27 1 хв  06.28 2 г  17 хв 
Основа 06.33 2 хв  06.35 2 г  23 хв 
Харків-Вантажний 06.39 1 хв  06.40 2 г  29 хв 
Верещаківка-Левадська 06.44 2 хв  06.46 2 г  34 хв 
Харків-Левада 06.51 2 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6408 Савинці — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031