У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6409 Дніпро-Лоцманська — Апостолове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6409 сполученням Дніпро-Лоцманська - Апостолове відправляється зі станції Дніпро-Лоцманська о 20.25 і прибуває на станцію Апостолове о 00.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 217 Км, 223 Км, 231 Км, 242 Км, 257 Км, 277 Км Роз'їзд, 303 Км, 319 Км Роз'їзд, 332 Км, 355 Км Роз'їзд.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Лоцманська 20.25
Тунельна 20.31 2 хв  20.33 6 хв 
Зустрічний 20.40 2 хв  20.42 15 хв 
217 Км 20.49 2 хв  20.51 24 хв 
220 Км 20.56 2 хв  20.58 31 хв 
221 Км 21.00 2 хв  21.02 35 хв 
223 Км 21.05 2 хв  21.07 40 хв 
Сурське 21.11 2 хв  21.13 46 хв 
229 Км 21.17 2 хв  21.19 52 хв 
231 Км 21.21 2 хв  21.23 56 хв 
233 Км 21.27 2 хв  21.29 1 г  2 хв 
238 Км 21.34 2 хв  21.36 1 г  9 хв 
242 Км 21.41 2 хв  21.43 1 г  16 хв 
Привільне 21.48 2 хв  21.50 1 г  23 хв 
252 Км 21.57 2 хв  21.59 1 г  32 хв 
257 Км 22.04 2 хв  22.06 1 г  39 хв 
263 Км 22.12 2 хв  22.14 1 г  47 хв 
Рясна 22.20 2 хв  22.22 1 г  55 хв 
277 Км Роз'їзд 22.33 2 хв  22.35 2 г  8 хв 
Незабудине 22.45 2 хв  22.47 2 г  20 хв 
298 Км 22.57 2 хв  22.59 2 г  32 хв 
303 Км 23.04 2 хв  23.06 2 г  39 хв 
Лошкарівка 23.12 2 хв  23.14 2 г  47 хв 
313 Км 23.19 2 хв  23.21 2 г  54 хв 
319 Км Роз'їзд 23.28 2 хв  23.30 3 г  3 хв 
Переїзд 322 км 23.35 2 хв  23.37 3 г  10 хв 
Павлопілля 23.44 2 хв  23.46 3 г  19 хв 
332 Км 23.53 2 хв  23.55 3 г  28 хв 
336 Км 23.59 2 хв  00.01 3 г  34 хв 
Жовтокам'янка 00.12 2 хв  00.14 3 г  47 хв 
355 Км Роз'їзд 00.26 2 хв  00.28 4 г  1 хв 
Апостолове 00.42 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6409 Дніпро-Лоцманська — Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031