У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6409 Харків-Левада — Шебелинка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6409 сполученням Харків-Левада - Шебелинка відправляється зі станції Харків-Левада о 04.05 і прибуває на станцію Шебелинка о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Звидки, Левківка, Зидьки, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 04.05
Верещаківка-Левадська 04.10 1 хв  04.11 5 хв 
Основа 04.19 1 хв  04.20 14 хв 
Передвузлова 04.24 1 хв  04.25 19 хв 
Безлюдівка 04.29 1 хв  04.30 24 хв 
Жихор 04.35 1 хв  04.36 30 хв 
Васищеве 04.39 1 хв  04.40 34 хв 
Борівська-Південна 04.43 1 хв  04.44 38 хв 
Звидки 04.47 1 хв  04.48 42 хв 
Аксютівка 04.51 1 хв  04.52 46 хв 
Левківка 04.56 1 хв  04.57 51 хв 
Зміїв 05.01 1 хв  05.02 56 хв 
Зидьки 05.07 1 хв  05.08 1 г  2 хв 
Геніївка 05.10 1 хв  05.11 1 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 05.15 1 хв  05.16 1 г  10 хв 
Занки 05.20 1 хв  05.21 1 г  15 хв 
Слобожанська 05.28 1 хв  05.29 1 г  23 хв 
Донець 05.32 1 хв  05.33 1 г  27 хв 
Андріївка 05.38 1 хв  05.39 1 г  33 хв 
Шебелинка 05.42 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6409 Харків-Левада — Шебелинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031