У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6409 Харків-Левада — Шебелинка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6409 сполученням Харків-Левада - Шебелинка відправляється зі станції Харків-Левада о 04.05 і прибуває на станцію Шебелинка о 05.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Основа, Безлюдівка, Васищеве, Звидки, Левківка, Зидьки, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,07/01/2019 відмінено.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 04.05
Верещаківка-Левадська 04.10 1 хв  04.11 5 хв 
Основа 04.19 1 хв  04.20 14 хв 
Передвузлова 04.24 1 хв  04.25 19 хв 
Безлюдівка 04.29 1 хв  04.30 24 хв 
Жихор 04.35 1 хв  04.36 30 хв 
Васищеве 04.39 1 хв  04.40 34 хв 
Борівська-Південна 04.43 1 хв  04.44 38 хв 
Звидки 04.47 1 хв  04.48 42 хв 
Аксютівка 04.51 1 хв  04.52 46 хв 
Левківка 04.56 1 хв  04.57 51 хв 
Зміїв 05.01 1 хв  05.02 56 хв 
Зидьки 05.07 1 хв  05.08 1 г  2 хв 
Геніївка 05.10 1 хв  05.11 1 г  5 хв 
Будинок Відпочинку 05.15 1 хв  05.16 1 г  10 хв 
Занки 05.20 1 хв  05.21 1 г  15 хв 
Слобожанська 05.28 1 хв  05.29 1 г  23 хв 
Донець 05.32 1 хв  05.33 1 г  27 хв 
Андріївка 05.38 1 хв  05.39 1 г  33 хв 
Шебелинка 05.42 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6409 Харків-Левада — Шебелинка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031