У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6410 Балаклія — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6410 сполученням Балаклія - Харків-Пас. відправляється зі станції Балаклія о 04.57 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Янківський, Жовтнева, Андріївка, Слобожанська, Будинок Відпочинку, Зидьки, Левківка, Аксютівка, Борівська-Південна, Жихор, Безлюдівка, Передвузлова, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Балаклія 04.57
Вербівка 05.02 1 хв  05.03 5 хв 
Янківський 05.07 1 хв  05.08 10 хв 
Сезонна 05.11 1 хв  05.12 14 хв 
Жовтнева 05.15 1 хв  05.16 18 хв 
Шебелинка 05.22 1 хв  05.23 25 хв 
Андріївка 05.26 1 хв  05.27 29 хв 
Донець 05.32 1 хв  05.33 35 хв 
Слобожанська 05.36 1 хв  05.37 39 хв 
Занки 05.43 1 хв  05.44 46 хв 
Будинок Відпочинку 05.48 1 хв  05.49 51 хв 
Геніївка 05.52 1 хв  05.53 55 хв 
Зидьки 05.55 1 хв  05.56 58 хв 
Зміїв 06.02 1 хв  06.03 1 г  5 хв 
Левківка 06.08 1 хв  06.09 1 г  11 хв 
Дружний 06.12 1 хв  06.13 1 г  15 хв 
Аксютівка 06.15 1 хв  06.16 1 г  18 хв 
Звидки 06.21 1 хв  06.22 1 г  24 хв 
Борівська-Південна 06.25 1 хв  06.26 1 г  28 хв 
Васищеве 06.30 1 хв  06.31 1 г  33 хв 
Жихор 06.34 1 хв  06.35 1 г  37 хв 
Удянська 06.38 1 хв  06.39 1 г  41 хв 
Безлюдівка 06.44 1 хв  06.45 1 г  47 хв 
ЕЦ-2 06.48 1 хв  06.49 1 г  51 хв 
Передвузлова 06.51 1 хв  06.52 1 г  54 хв 
Основа 06.54 1 хв  06.55 1 г  57 хв 
Новоселівка 07.06 1 хв  07.07 2 г  9 хв 
Харків-Пас. 07.12 2 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6410 Балаклія — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031