У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6410/6409 Івано-Франківськ — Яремче Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6410/6409 сполученням Івано-Франківськ - Яремче відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.30 і прибуває на станцію Яремче о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Дружба, Братківці, Дачник, Тисменичани, Цуцилів, Тарновиця, Надвірна, Лойова, Любіжня, Делятин, Дора.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

14 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.30
Бистриця 20.35 1 хв  20.36 5 хв 
Хриплин 20.40 2 хв  20.42 10 хв 
Дружба 20.49 1 хв  20.50 19 хв 
Братківці 20.56 2 хв  20.58 26 хв 
Дачник 21.03 1 хв  21.04 33 хв 
Тисменичани 21.11 1 хв  21.12 41 хв 
Цуцилів 21.19 1 хв  21.20 49 хв 
Тарновиця 21.27 8 хв  21.35 57 хв 
Надвірна 21.45 2 хв  21.47 1 г  15 хв 
Лойова 22.00 1 хв  22.01 1 г  30 хв 
Любіжня 22.12 1 хв  22.13 1 г  42 хв 
Делятин 22.20 2 хв  22.22 1 г  50 хв 
Дора 22.30 1 хв  22.31 2 г 
Яремче 22.37 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6410/6409 Івано-Франківськ — Яремче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031