У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Івано-Франківськ — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.16 і прибуває на станцію Ходорів о 11.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Угринів, Ямниця, Тос, Єзупіль, Дубівці, Тустань, Галич, Бовшів, Бурштин, Мартинів, Тенетники, Букачівці, Село Чернів, Чернів, Журавно, Молодинче, Бортники.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.16
Угринів 09.21 1 хв  09.22 5 хв 
Ямниця 09.28 5 хв  09.33 12 хв 
Тос 09.37 1 хв  09.38 21 хв 
Єзупіль 09.44 2 хв  09.46 28 хв 
Дубівці 09.55 5 хв  10.00 39 хв 
Тустань 10.05 1 хв  10.06 49 хв 
Галич 10.11 3 хв  10.14 55 хв 
Бовшів 10.21 1 хв  10.22 1 г  5 хв 
Бурштин 10.30 4 хв  10.34 1 г  14 хв 
Мартинів 10.41 1 хв  10.42 1 г  25 хв 
Тенетники 10.47 1 хв  10.48 1 г  31 хв 
Букачівці 10.54 3 хв  10.57 1 г  38 хв 
Село Чернів 11.02 1 хв  11.03 1 г  46 хв 
Чернів 11.08 1 хв  11.09 1 г  52 хв 
Журавно 11.16 1 хв  11.17 2 г 
Молодинче 11.22 1 хв  11.23 2 г  6 хв 
Бортники 11.27 1 хв  11.28 2 г  11 хв 
Ходорів 11.37 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6411 Івано-Франківськ — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031