У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Івано-Франківськ — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Івано-Франківськ - Ходорів відправляється зі станції Івано-Франківськ о 09.16 і прибуває на станцію Ходорів о 11.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Угринів, Ямниця, Тос, Єзупіль, Дубівці, Тустань, Галич, Бовшів, Бурштин, Мартинів, Тенетники, Букачівці, Село Чернів, Чернів, Журавно, Молодинче, Бортники.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 09.16
Угринів 09.21 1 хв  09.22 5 хв 
Ямниця 09.28 5 хв  09.33 12 хв 
Тос 09.37 1 хв  09.38 21 хв 
Єзупіль 09.44 2 хв  09.46 28 хв 
Дубівці 09.55 5 хв  10.00 39 хв 
Тустань 10.05 1 хв  10.06 49 хв 
Галич 10.11 3 хв  10.14 55 хв 
Бовшів 10.21 1 хв  10.22 1 г  5 хв 
Бурштин 10.30 4 хв  10.34 1 г  14 хв 
Мартинів 10.41 1 хв  10.42 1 г  25 хв 
Тенетники 10.47 1 хв  10.48 1 г  31 хв 
Букачівці 10.54 3 хв  10.57 1 г  38 хв 
Село Чернів 11.02 1 хв  11.03 1 г  46 хв 
Чернів 11.08 1 хв  11.09 1 г  52 хв 
Журавно 11.16 1 хв  11.17 2 г 
Молодинче 11.22 1 хв  11.23 2 г  6 хв 
Бортники 11.27 1 хв  11.28 2 г  11 хв 
Ходорів 11.37 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6411 Івано-Франківськ — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031