У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 06.14 і прибуває на станцію Ізюм о 09.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04/09 слідує ДР., приб ст. Ізюм о 09:50
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6411 Х-Левада - Ізюм 04/09 слідує ДР., приб ст. Ізюм о 09:50

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 06.14
Верещаківка-Левадська 06.17 1 хв  06.18 3 хв 
Харків-Вантажний 06.22 1 хв  06.23 8 хв 
Основа 06.27 1 хв  06.28 13 хв 
Передвузлова 06.33 1 хв  06.34 19 хв 
Безлюдівка 06.39 1 хв  06.40 25 хв 
Удянська 06.44 1 хв  06.45 30 хв 
Жихор 06.48 1 хв  06.49 34 хв 
Васищеве 06.52 1 хв  06.53 38 хв 
Борівська-Південна 06.57 1 хв  06.58 43 хв 
Звидки 07.00 1 хв  07.01 46 хв 
Аксютівка 07.05 1 хв  07.06 51 хв 
Дружний 07.09 1 хв  07.10 55 хв 
Левківка 07.12 1 хв  07.13 58 хв 
Зміїв 07.17 1 хв  07.18 1 г  3 хв 
Зидьки 07.23 1 хв  07.24 1 г  9 хв 
Геніївка 07.26 1 хв  07.27 1 г  12 хв 
Будинок Відпочинку 07.31 1 хв  07.32 1 г  17 хв 
Занки 07.36 1 хв  07.37 1 г  22 хв 
Слобожанська 07.43 1 хв  07.44 1 г  29 хв 
Донець 07.47 1 хв  07.48 1 г  33 хв 
Андріївка 07.53 1 хв  07.54 1 г  39 хв 
Шебелинка 07.57 1 хв  07.58 1 г  43 хв 
Жовтнева 08.01 1 хв  08.02 1 г  47 хв 
Сезонна 08.05 1 хв  08.06 1 г  51 хв 
Янківський 08.09 1 хв  08.10 1 г  55 хв 
Вербівка 08.14 1 хв  08.15 2 г 
Балаклія 08.21 1 хв  08.22 2 г  7 хв 
Братське Озеро 08.30 1 хв  08.31 2 г  16 хв 
Лісова 08.37 1 хв  08.38 2 г  23 хв 
Савинці 08.41 1 хв  08.42 2 г  27 хв 
Маяк 08.46 1 хв  08.47 2 г  32 хв 
Бабариківська 08.50 1 хв  08.51 2 г  36 хв 
Закомельська 08.58 1 хв  08.59 2 г  44 хв 
Діброва 09.06 1 хв  09.07 2 г  52 хв 
360 Км 09.11 1 хв  09.12 2 г  57 хв 
Циганська 09.17 8 хв  09.25 3 г  3 хв 
Федорівка 09.28 1 хв  09.29 3 г  14 хв 
368 Км 09.32 1 хв  09.33 3 г  18 хв 
Пимонівка 09.36 1 хв  09.37 3 г  22 хв 
Ізюм 09.43 3 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6411 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031