У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Помічна — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Помічна - Одеса-Головна відправляється зі станції Помічна о 01.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Людмилівка, Трикратне, Ястребинове, Ганнівка, Березівка, Маринове, Павлинка, Кремидівка, Кулиндорове, Одеса-Сортувальна, Одеса-Застава-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 01.07
Висоцьке 01.19 1 хв  01.20 12 хв 
Олійникове 01.27 1 хв  01.28 20 хв 
Людмилівка 01.36 1 хв  01.37 29 хв 
Кавуни 01.54 1 хв  01.55 47 хв 
Південноукраїнська 02.04 1 хв  02.05 57 хв 
Трикратне 02.18 1 хв  02.19 1 г  11 хв 
Олександрівка 02.26 1 хв  02.27 1 г  19 хв 
Вознесенськ 02.39 2 хв  02.41 1 г  32 хв 
Ястребинове 02.52 1 хв  02.53 1 г  45 хв 
Мартинівська 03.04 1 хв  03.05 1 г  57 хв 
Веселинове 03.22 1 хв  03.23 2 г  15 хв 
Ганнівка 03.30 1 хв  03.31 2 г  23 хв 
Миколаєве 03.41 1 хв  03.42 2 г  34 хв 
Колосівка 03.51 2 хв  03.53 2 г  44 хв 
Березівка 04.06 1 хв  04.07 2 г  59 хв 
1214 Км 04.14 2 хв  04.16 3 г  7 хв 
Раухівка-1 04.26 1 хв  04.27 3 г  19 хв 
Маринове 04.37 1 хв  04.38 3 г  30 хв 
Сербка 04.47 1 хв  04.48 3 г  40 хв 
Буялик 05.01 1 хв  05.02 3 г  54 хв 
Павлинка 05.09 1 хв  05.10 4 г  2 хв 
1268 Км 05.13 1 хв  05.14 4 г  6 хв 
Чорноморська 05.16 1 хв  05.17 4 г  9 хв 
Кремидівка 05.25 1 хв  05.26 4 г  18 хв 
Учнівська 05.29 1 хв  05.30 4 г  22 хв 
Степова 05.35 1 хв  05.36 4 г  28 хв 
Кулиндорове 05.39 1 хв  05.40 4 г  32 хв 
Одеса-Східна 05.45 1 хв  05.46 4 г  38 хв 
Шевченка 05.49 1 хв  05.50 4 г  42 хв 
Одеса-Сортувальна 05.55 21 хв  06.16 4 г  48 хв 
Одеса-Пересип 06.22 2 хв  06.24 5 г  15 хв 
Слобідська 06.29 2 хв  06.31 5 г  22 хв 
Одеса-Застава-2 06.36 9 хв  06.45 5 г  29 хв 
Одеса-Поїзна 06.49 1 хв  06.50 5 г  42 хв 
Одеса-Мала 06.53 2 хв  06.55 5 г  46 хв 
Одеса-Головна 07.00 5 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6411 Помічна — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31