У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Помічна — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Помічна - Одеса-Головна відправляється зі станції Помічна о 01.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Людмилівка, Трикратне, Ястребинове, Ганнівка, Березівка, Маринове, Павлинка, Кремидівка, Кулиндорове, Одеса-Сортувальна, Одеса-Застава-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 01.01.2019 відміняється

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 01.15
Висоцьке 01.27 1 хв  01.28 12 хв 
Олійникове 01.36 1 хв  01.37 21 хв 
Людмилівка 01.46 1 хв  01.47 31 хв 
Кавуни 02.03 1 хв  02.04 48 хв 
Південноукраїнська 02.13 1 хв  02.14 58 хв 
Трикратне 02.27 1 хв  02.28 1 г  12 хв 
Олександрівка 02.35 1 хв  02.36 1 г  20 хв 
Вознесенськ 02.47 2 хв  02.49 1 г  32 хв 
Ястребинове 02.59 1 хв  03.00 1 г  44 хв 
Мартинівська 03.11 1 хв  03.12 1 г  56 хв 
Веселинове 03.28 1 хв  03.29 2 г  13 хв 
Ганнівка 03.36 1 хв  03.37 2 г  21 хв 
Миколаєве 03.47 1 хв  03.48 2 г  32 хв 
Колосівка 03.55 2 хв  03.57 2 г  40 хв 
Березівка 04.10 22 хв  04.32 2 г  55 хв 
1214 Км 04.41 2 хв  04.43 3 г  26 хв 
Раухівка-1 04.53 1 хв  04.54 3 г  38 хв 
Маринове 05.03 1 хв  05.04 3 г  48 хв 
Сербка 05.13 1 хв  05.14 3 г  58 хв 
Буялик 05.26 1 хв  05.27 4 г  11 хв 
Павлинка 05.34 1 хв  05.35 4 г  19 хв 
1268 Км 05.38 1 хв  05.39 4 г  23 хв 
Чорноморська 05.41 1 хв  05.42 4 г  26 хв 
Кремидівка 05.52 1 хв  05.53 4 г  37 хв 
Учнівська 05.58 1 хв  05.59 4 г  43 хв 
Степова 06.04 1 хв  06.05 4 г  49 хв 
Кулиндорове 06.08 1 хв  06.09 4 г  53 хв 
Одеса-Східна 06.14 1 хв  06.15 4 г  59 хв 
Шевченка 06.19 1 хв  06.20 5 г  4 хв 
Одеса-Сортувальна 06.25 1 хв  06.26 5 г  10 хв 
Одеса-Пересип 06.32 1 хв  06.33 5 г  17 хв 
Слобідська 06.39 1 хв  06.40 5 г  24 хв 
Одеса-Застава-2 06.44 2 хв  06.46 5 г  29 хв 
Одеса-Поїзна 06.49 1 хв  06.50 5 г  34 хв 
Одеса-Мала 06.53 2 хв  06.55 5 г  38 хв 
Одеса-Головна 07.00 5 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6411 Помічна — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728