У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6411 Верхівцеве — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6411 сполученням Верхівцеве - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Верхівцеве о 03.28 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 06.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Адамівське, Кудашівка, Милорадівка, Потоцьке, Девладове, 77 Км, Пичугине, Кривий Ріг-Сортувальний, 93 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Верхівцеве 03.28
Полівський 03.37 4 хв  03.41 9 хв 
Адамівське 03.48 1 хв  03.49 20 хв 
Божедарівка 03.57 1 хв  03.58 29 хв 
Кудашівка 04.13 1 хв  04.14 45 хв 
Сорокопанівка 04.22 1 хв  04.23 54 хв 
Милорадівка 04.31 1 хв  04.32 1 г  3 хв 
Благословенна 04.38 1 хв  04.39 1 г  10 хв 
Потоцьке 04.46 1 хв  04.47 1 г  18 хв 
Спокій 04.56 1 хв  04.57 1 г  28 хв 
Девладове 05.06 1 хв  05.07 1 г  38 хв 
Приворот 05.15 1 хв  05.16 1 г  47 хв 
77 Км 05.22 1 хв  05.23 1 г  54 хв 
79 Км 05.26 1 хв  05.27 1 г  58 хв 
Пичугине 05.31 1 хв  05.32 2 г  3 хв 
86 Км 05.38 1 хв  05.39 2 г  10 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 05.43 1 хв  05.44 2 г  15 хв 
91 Км 05.48 1 хв  05.49 2 г  20 хв 
93 Км 05.54 1 хв  05.55 2 г  26 хв 
Кривий Ріг-Головний 06.03 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6411 Верхівцеве — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031