У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 05.03 і прибуває на станцію Харків-Левада о 08.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Аксютівка, Жихор, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04/09 слід. ДР, прибуття Х-Левада о 08.50 хв.
з 2019-08-30 по 2019-09-30: е/п №6412 Ізюм - Х-Левада 02/09 відпр. Ізюм о 04.59 хв, слід.ДР, прибуття Х-Левада о 08.36 хв.
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6412 Ізюм - Х-Левада 04/09 слід. ДР, прибуття Х-Левада о 08.50 хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 05.03
Пимонівка 05.08 1 хв  05.09 5 хв 
368 Км 05.13 1 хв  05.14 10 хв 
Федорівка 05.17 1 хв  05.18 14 хв 
Циганська 05.22 1 хв  05.23 19 хв 
360 Км 05.27 1 хв  05.28 24 хв 
Діброва 05.32 1 хв  05.33 29 хв 
Закомельська 05.40 1 хв  05.41 37 хв 
Бабариківська 05.47 1 хв  05.48 44 хв 
Маяк 05.53 1 хв  05.54 50 хв 
Савинці 05.58 1 хв  05.59 55 хв 
Лісова 06.03 1 хв  06.04 1 г 
Братське Озеро 06.09 1 хв  06.10 1 г  6 хв 
Балаклія 06.17 1 хв  06.18 1 г  14 хв 
Вербівка 06.23 1 хв  06.24 1 г  20 хв 
Янківський 06.28 1 хв  06.29 1 г  25 хв 
Сезонна 06.32 1 хв  06.33 1 г  29 хв 
Жовтнева 06.37 1 хв  06.38 1 г  34 хв 
Шебелинка 06.43 1 хв  06.44 1 г  40 хв 
Андріївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  44 хв 
Донець 06.53 1 хв  06.54 1 г  50 хв 
Слобожанська 06.57 1 хв  06.58 1 г  54 хв 
Занки 07.05 1 хв  07.06 2 г  2 хв 
Будинок Відпочинку 07.10 1 хв  07.11 2 г  7 хв 
Геніївка 07.14 1 хв  07.15 2 г  11 хв 
Зміїв 07.24 1 хв  07.25 2 г  21 хв 
Левківка 07.30 1 хв  07.31 2 г  27 хв 
Дружний 07.34 1 хв  07.35 2 г  31 хв 
Аксютівка 07.38 1 хв  07.39 2 г  35 хв 
Звидки 07.43 1 хв  07.44 2 г  40 хв 
Борівська-Південна 07.47 1 хв  07.48 2 г  44 хв 
Васищеве 07.52 1 хв  07.53 2 г  49 хв 
Жихор 07.57 1 хв  07.58 2 г  54 хв 
Удянська 08.01 1 хв  08.02 2 г  58 хв 
Безлюдівка 08.06 1 хв  08.07 3 г  3 хв 
ЕЦ-2 08.11 1 хв  08.12 3 г  8 хв 
Передвузлова 08.14 1 хв  08.15 3 г  11 хв 
Основа 08.19 1 хв  08.20 3 г  16 хв 
Харків-Вантажний 08.24 1 хв  08.25 3 г  21 хв 
Верещаківка-Левадська 08.29 2 хв  08.31 3 г  26 хв 
Харків-Левада 08.36 3 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6412 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031