У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Ходорів — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Ходорів - Івано-Франківськ відправляється зі станції Ходорів о 12.02 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 14.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бортники, Молодинче, Журавно, Чернів, Село Чернів, Букачівці, Тенетники, Мартинів, Бурштин, Бовшів, Галич, Тустань, Дубівці, Єзупіль, Тос, Ямниця, Угринів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01, 02, 03, 08, 09, 10, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 25 лютого ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 12.02
Бортники 12.11 1 хв  12.12 9 хв 
Молодинче 12.17 1 хв  12.18 15 хв 
Журавно 12.24 13 хв  12.37 22 хв 
Чернів 12.43 1 хв  12.44 41 хв 
Село Чернів 12.48 1 хв  12.49 46 хв 
Букачівці 12.56 2 хв  12.58 54 хв 
Тенетники 13.05 1 хв  13.06 1 г  3 хв 
Мартинів 13.11 1 хв  13.12 1 г  9 хв 
Бурштин 13.18 2 хв  13.20 1 г  16 хв 
Бовшів 13.27 1 хв  13.28 1 г  25 хв 
Галич 13.35 2 хв  13.37 1 г  33 хв 
Тустань 13.41 1 хв  13.42 1 г  39 хв 
Дубівці 13.47 2 хв  13.49 1 г  45 хв 
Єзупіль 13.57 2 хв  13.59 1 г  55 хв 
Тос 14.04 1 хв  14.05 2 г  2 хв 
Ямниця 14.10 1 хв  14.11 2 г  8 хв 
Угринів 14.16 1 хв  14.17 2 г  14 хв 
Івано-Франківськ 14.24 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6412 Ходорів — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031