У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 10.39 і прибуває на станцію Помічна о 17.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Пересип, Кулиндорове, Польове, 1263 Км, 1242 Км, Вікторівка, Колосівка, Мартинівська, Трикратне, Олійникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 10.39
Одеса-Мала 10.43 2 хв  10.45 4 хв 
Одеса-Поїзна 10.48 2 хв  10.50 9 хв 
Одеса-Застава-2 10.55 2 хв  10.57 16 хв 
Слобідська 11.04 1 хв  11.05 25 хв 
Одеса-Пересип 11.11 1 хв  11.12 32 хв 
Депо 11.15 1 хв  11.16 36 хв 
Одеса-Сортувальна 11.19 2 хв  11.21 40 хв 
Шевченка 11.27 3 хв  11.30 48 хв 
Одеса-Східна 11.35 1 хв  11.36 56 хв 
Кулиндорове 11.41 1 хв  11.42 1 г  2 хв 
Степова 11.45 2 хв  11.47 1 г  6 хв 
Перемога 11.50 1 хв  11.51 1 г  11 хв 
Учнівська 11.54 1 хв  11.55 1 г  15 хв 
Кремидівка 12.00 1 хв  12.01 1 г  21 хв 
Польове 12.05 1 хв  12.06 1 г  26 хв 
Пост 1273 Км 12.11 1 хв  12.12 1 г  32 хв 
Чорноморська 12.18 1 хв  12.19 1 г  39 хв 
1268 Км 12.21 1 хв  12.22 1 г  42 хв 
Павлинка 12.25 1 хв  12.26 1 г  46 хв 
1263 Км 12.29 1 хв  12.30 1 г  50 хв 
Буялик 12.34 1 хв  12.35 1 г  55 хв 
Кубанка 12.40 1 хв  12.41 2 г  1 хв 
1249 Км 12.45 1 хв  12.46 2 г  6 хв 
Сербка 12.51 1 хв  12.52 2 г  12 хв 
1242 Км 12.57 1 хв  12.58 2 г  18 хв 
Радіалка 13.01 1 хв  13.02 2 г  22 хв 
Маринове 13.05 2 хв  13.07 2 г  26 хв 
Зарічанський 13.12 2 хв  13.14 2 г  33 хв 
Раухівка-1 13.20 1 хв  13.21 2 г  41 хв 
Вікторівка 13.26 1 хв  13.27 2 г  47 хв 
1214 Км 13.30 1 хв  13.31 2 г  51 хв 
Березівка 13.37 2 хв  13.39 2 г  58 хв 
Калаглея 13.45 1 хв  13.46 3 г  6 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 13.49 1 хв  13.50 3 г  10 хв 
Колосівка 13.55 12 хв  14.07 3 г  16 хв 
Миколаєве 14.17 1 хв  14.18 3 г  38 хв 
Ганнівка 14.28 1 хв  14.29 3 г  49 хв 
Веселинове 14.38 1 хв  14.39 3 г  59 хв 
Мостове 14.49 1 хв  14.50 4 г  10 хв 
Мартинівська 14.55 1 хв  14.56 4 г  16 хв 
Ястребинове 15.09 1 хв  15.10 4 г  30 хв 
Пост 1141 Км 15.17 1 хв  15.18 4 г  38 хв 
Вознесенськ 15.28 2 хв  15.30 4 г  49 хв 
Олександрівка 15.40 1 хв  15.41 5 г  1 хв 
Трикратне 15.53 1 хв  15.54 5 г  14 хв 
Південноукраїнська 16.10 1 хв  16.11 5 г  31 хв 
Кавуни 16.26 1 хв  16.27 5 г  47 хв 
Пост 1090 Км 16.36 1 хв  16.37 5 г  57 хв 
Людмилівка 16.53 1 хв  16.54 6 г  14 хв 
Олійникове 17.05 10 хв  17.15 6 г  26 хв 
Висоцьке 17.24 1 хв  17.25 6 г  45 хв 
Помічна 17.38 6 г  59 хв 

У розкладі поїзда 6412 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30