У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 10.56 і прибуває на станцію Помічна о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Депо, Степова, Пост 1273 Км, Буялик, Радіалка, 1214 Км, Миколаєве, Пост 1154 Км, Трикратне, Олійникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 10.56
Одеса-Мала 11.00 2 хв  11.02 4 хв 
Одеса-Поїзна 11.05 1 хв  11.06 9 хв 
Слобідська 11.18 2 хв  11.20 22 хв 
Одеса-Пересип 11.25 2 хв  11.27 29 хв 
Депо 11.31 1 хв  11.32 35 хв 
Одеса-Сортувальна 11.35 2 хв  11.37 39 хв 
Шевченка 11.41 2 хв  11.43 45 хв 
Одеса-Східна 11.47 2 хв  11.49 51 хв 
Кулиндорове 11.54 1 хв  11.55 58 хв 
Степова 11.58 2 хв  12.00 1 г  2 хв 
Перемога 12.03 1 хв  12.04 1 г  7 хв 
Учнівська 12.07 1 хв  12.08 1 г  11 хв 
Кремидівка 12.13 1 хв  12.14 1 г  17 хв 
Польове 12.18 1 хв  12.19 1 г  22 хв 
Пост 1273 Км 12.24 1 хв  12.25 1 г  28 хв 
Чорноморська 12.31 1 хв  12.32 1 г  35 хв 
1268 Км 12.34 1 хв  12.35 1 г  38 хв 
Павлинка 12.38 1 хв  12.39 1 г  42 хв 
1263 Км 12.42 1 хв  12.43 1 г  46 хв 
Буялик 12.47 1 хв  12.48 1 г  51 хв 
Кубанка 12.53 1 хв  12.54 1 г  57 хв 
1249 Км 12.58 1 хв  12.59 2 г  2 хв 
Сербка 13.05 1 хв  13.06 2 г  9 хв 
1242 Км 13.11 1 хв  13.12 2 г  15 хв 
Радіалка 13.15 1 хв  13.16 2 г  19 хв 
Маринове 13.19 2 хв  13.21 2 г  23 хв 
Зарічанський 13.27 2 хв  13.29 2 г  31 хв 
Раухівка-1 13.35 1 хв  13.36 2 г  39 хв 
Вікторівка 13.42 1 хв  13.43 2 г  46 хв 
1214 Км 13.47 1 хв  13.48 2 г  51 хв 
Березівка 13.54 1 хв  13.55 2 г  58 хв 
Калаглея 14.01 1 хв  14.02 3 г  5 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 14.05 1 хв  14.06 3 г  9 хв 
Колосівка 14.13 2 хв  14.15 3 г  17 хв 
Миколаєве 14.23 1 хв  14.24 3 г  27 хв 
Ганнівка 14.31 1 хв  14.32 3 г  35 хв 
Веселинове 14.40 1 хв  14.41 3 г  44 хв 
Мостове 14.52 1 хв  14.53 3 г  56 хв 
Мартинівська 14.58 1 хв  14.59 4 г  2 хв 
Пост 1154 Км 15.04 1 хв  15.05 4 г  8 хв 
Ястребинове 15.11 1 хв  15.12 4 г  15 хв 
Пост 1141 Км 15.16 1 хв  15.17 4 г  20 хв 
Вознесенськ 15.25 2 хв  15.27 4 г  29 хв 
Олександрівка 15.38 1 хв  15.39 4 г  42 хв 
Трикратне 15.47 1 хв  15.48 4 г  51 хв 
Південноукраїнська 16.07 1 хв  16.08 5 г  11 хв 
Кавуни 16.23 1 хв  16.24 5 г  27 хв 
Пост 1090 Км 16.30 1 хв  16.31 5 г  34 хв 
Людмилівка 16.47 1 хв  16.48 5 г  51 хв 
Олійникове 17.02 1 хв  17.03 6 г  6 хв 
Висоцьке 17.11 1 хв  17.12 6 г  15 хв 
Помічна 17.25 6 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6412 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31