У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6412 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6412 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 10.56 і прибуває на станцію Помічна о 17.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Пересип, Кулиндорове, Польове, 1263 Км, 1242 Км, Вікторівка, Колосівка, Мартинівська, Трикратне, Олійникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

з 01.12.2018 по 29.12 2018 відміняється зупинка Одеса - Застава 2. В добу 17,18,19 грудня буде курсувати зміненим розкладом відправлення з Одеси о 12:52

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 10.56
Одеса-Мала 11.00 2 хв  11.02 4 хв 
Одеса-Поїзна 11.05 1 хв  11.06 9 хв 
Одеса-Застава-2 11.10 3 хв  11.13 14 хв 
Слобідська 11.19 2 хв  11.21 23 хв 
Одеса-Пересип 11.26 3 хв  11.29 30 хв 
Депо 11.32 1 хв  11.33 36 хв 
Одеса-Сортувальна 11.36 1 хв  11.37 40 хв 
Шевченка 11.41 2 хв  11.43 45 хв 
Одеса-Східна 11.47 2 хв  11.49 51 хв 
Кулиндорове 11.54 1 хв  11.55 58 хв 
Степова 11.58 2 хв  12.00 1 г  2 хв 
Перемога 12.03 1 хв  12.04 1 г  7 хв 
Учнівська 12.07 1 хв  12.08 1 г  11 хв 
Кремидівка 12.13 1 хв  12.14 1 г  17 хв 
Польове 12.18 1 хв  12.19 1 г  22 хв 
Пост 1273 Км 12.24 1 хв  12.25 1 г  28 хв 
Чорноморська 12.31 1 хв  12.32 1 г  35 хв 
1268 Км 12.34 1 хв  12.35 1 г  38 хв 
Павлинка 12.38 1 хв  12.39 1 г  42 хв 
1263 Км 12.42 1 хв  12.43 1 г  46 хв 
Буялик 12.47 1 хв  12.48 1 г  51 хв 
Кубанка 12.53 1 хв  12.54 1 г  57 хв 
1249 Км 12.58 1 хв  12.59 2 г  2 хв 
Сербка 13.04 1 хв  13.05 2 г  8 хв 
1242 Км 13.10 1 хв  13.11 2 г  14 хв 
Радіалка 13.14 1 хв  13.15 2 г  18 хв 
Маринове 13.18 2 хв  13.20 2 г  22 хв 
Зарічанський 13.25 2 хв  13.27 2 г  29 хв 
Раухівка-1 13.33 1 хв  13.34 2 г  37 хв 
Вікторівка 13.39 1 хв  13.40 2 г  43 хв 
1214 Км 13.43 1 хв  13.44 2 г  47 хв 
Березівка 13.50 2 хв  13.52 2 г  54 хв 
Калаглея 13.58 1 хв  13.59 3 г  2 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 14.02 1 хв  14.03 3 г  6 хв 
Колосівка 14.09 4 хв  14.13 3 г  13 хв 
Миколаєве 14.22 1 хв  14.23 3 г  26 хв 
Ганнівка 14.33 1 хв  14.34 3 г  37 хв 
Веселинове 14.44 1 хв  14.45 3 г  48 хв 
Мостове 14.55 1 хв  14.56 3 г  59 хв 
Мартинівська 15.01 1 хв  15.02 4 г  5 хв 
Ястребинове 15.15 1 хв  15.16 4 г  19 хв 
Пост 1141 Км 15.20 1 хв  15.21 4 г  24 хв 
Вознесенськ 15.31 2 хв  15.33 4 г  35 хв 
Олександрівка 15.43 1 хв  15.44 4 г  47 хв 
Трикратне 15.51 1 хв  15.52 4 г  55 хв 
Південноукраїнська 16.09 2 хв  16.11 5 г  13 хв 
Кавуни 16.25 1 хв  16.26 5 г  29 хв 
Пост 1090 Км 16.33 1 хв  16.34 5 г  37 хв 
Людмилівка 16.50 1 хв  16.51 5 г  54 хв 
Олійникове 17.02 1 хв  17.03 6 г  6 хв 
Висоцьке 17.11 1 хв  17.12 6 г  15 хв 
Помічна 17.25 6 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6412 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728