У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Апостолове — Кривий Ріг-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6413 сполученням Апостолове - Кривий Ріг-Головний відправляється зі станції Апостолове о 08.18 і прибуває на станцію Кривий Ріг-Головний о 09.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 59 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як 29 Км, Нива-Трудова, Радушна, Батуринська, Лісозахисна, Новоблочна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Апостолове 08.18
29 Км 08.28 1 хв  08.29 10 хв 
Нива-Трудова 08.34 1 хв  08.35 16 хв 
Радушна 08.47 1 хв  08.48 29 хв 
Батуринська 08.55 1 хв  08.56 37 хв 
Лісозахисна 09.01 1 хв  09.02 43 хв 
Новоблочна 09.06 1 хв  09.07 48 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.17 59 хв 

У розкладі поїзда 6413 Апостолове — Кривий Ріг-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728