У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6413 Помічна — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6413 сполученням Помічна - Одеса-Головна відправляється зі станції Помічна о 05.40 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 12.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 50 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кавуни, Пост 1141 Км, Веселинове, Калаглея, Зарічанський, 1249 Км, Чорноморська, Перемога, Одеса-Сортувальна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 05.40
Висоцьке 05.52 1 хв  05.53 12 хв 
Олійникове 06.01 1 хв  06.02 21 хв 
Людмилівка 06.14 1 хв  06.15 34 хв 
Пост 1090 Км 06.29 1 хв  06.30 49 хв 
Кавуни 06.36 1 хв  06.37 56 хв 
Південноукраїнська 06.50 1 хв  06.51 1 г  10 хв 
Трикратне 07.08 1 хв  07.09 1 г  28 хв 
Олександрівка 07.17 1 хв  07.18 1 г  37 хв 
Вознесенськ 07.29 2 хв  07.31 1 г  49 хв 
Пост 1141 Км 07.38 1 хв  07.39 1 г  58 хв 
Ястребинове 07.43 1 хв  07.44 2 г  3 хв 
Пост 1154 Км 07.50 1 хв  07.51 2 г  10 хв 
Мартинівська 07.56 1 хв  07.57 2 г  16 хв 
Мостове 08.03 1 хв  08.04 2 г  23 хв 
Веселинове 08.20 1 хв  08.21 2 г  40 хв 
Ганнівка 08.28 1 хв  08.29 2 г  48 хв 
Миколаєве 08.40 1 хв  08.41 3 г 
Колосівка 08.48 2 хв  08.50 3 г  8 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 08.55 1 хв  08.56 3 г  15 хв 
Калаглея 09.00 1 хв  09.01 3 г  20 хв 
Березівка 09.07 1 хв  09.08 3 г  27 хв 
1214 Км 09.16 2 хв  09.18 3 г  36 хв 
Вікторівка 09.23 1 хв  09.24 3 г  43 хв 
Раухівка-1 09.30 1 хв  09.31 3 г  50 хв 
Зарічанський 09.37 1 хв  09.38 3 г  57 хв 
Маринове 09.42 1 хв  09.43 4 г  2 хв 
Радіалка 09.47 2 хв  09.49 4 г  7 хв 
1242 Км 09.52 1 хв  09.53 4 г  12 хв 
Сербка 09.58 1 хв  09.59 4 г  18 хв 
1249 Км 10.04 1 хв  10.05 4 г  24 хв 
Кубанка 10.09 1 хв  10.10 4 г  29 хв 
Буялик 10.15 1 хв  10.16 4 г  35 хв 
Павлинка 10.23 1 хв  10.24 4 г  43 хв 
1268 Км 10.27 1 хв  10.28 4 г  47 хв 
Чорноморська 10.30 1 хв  10.31 4 г  50 хв 
Пост 1273 Км 10.36 1 хв  10.37 4 г  56 хв 
Польове 10.41 1 хв  10.42 5 г  1 хв 
Кремидівка 10.46 1 хв  10.47 5 г  6 хв 
Учнівська 10.52 1 хв  10.53 5 г  12 хв 
Перемога 10.56 1 хв  10.57 5 г  16 хв 
Степова 11.01 2 хв  11.03 5 г  21 хв 
Кулиндорове 11.07 10 хв  11.17 5 г  27 хв 
Одеса-Східна 11.31 1 хв  11.32 5 г  51 хв 
Шевченка 11.36 2 хв  11.38 5 г  56 хв 
Одеса-Сортувальна 11.43 1 хв  11.44 6 г  3 хв 
Одеса-Пересип 11.53 1 хв  11.54 6 г  13 хв 
Слобідська 12.02 1 хв  12.03 6 г  22 хв 
Одеса-Застава-2 12.08 2 хв  12.10 6 г  28 хв 
Одеса-Поїзна 12.13 1 хв  12.14 6 г  33 хв 
Одеса-Мала 12.17 2 хв  12.19 6 г  37 хв 
Одеса-Головна 12.24 6 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6413 Помічна — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30