У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Лихачове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Лихачове - Харків-Пас. відправляється зі станції Лихачове о 04.01 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 04.01
865 04.05 1 хв  04.06 4 хв 
Берека 04.11 1 хв  04.12 10 хв 
Трійчате 04.18 1 хв  04.19 17 хв 
Північ 04.22 1 хв  04.23 21 хв 
Новоберецька 04.27 1 хв  04.28 26 хв 
Клименівка 04.30 1 хв  04.31 29 хв 
Безпалівка 04.37 1 хв  04.38 36 хв 
Широніне 04.42 1 хв  04.43 41 хв 
Шурине 04.49 1 хв  04.50 48 хв 
Першотравневий 04.54 1 хв  04.55 53 хв 
829 Км 04.58 1 хв  04.59 57 хв 
Бірки 05.04 8 хв  05.12 1 г  3 хв 
Липкуватівка 05.18 1 хв  05.19 1 г  17 хв 
Єзерська 05.23 1 хв  05.24 1 г  22 хв 
Селекційна 05.30 1 хв  05.31 1 г  29 хв 
Міст 05.35 1 хв  05.36 1 г  34 хв 
Мерефа 05.41 2 хв  05.43 1 г  40 хв 
Артемівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  46 хв 
Комарівка 05.52 1 хв  05.53 1 г  51 хв 
Південний 05.55 1 хв  05.56 1 г  54 хв 
Зелений Гай 05.58 1 хв  05.59 1 г  57 хв 
Високий 06.01 1 хв  06.02 2 г 
Науковий 06.05 1 хв  06.06 2 г  4 хв 
Покотилівка 06.09 1 хв  06.10 2 г  8 хв 
Карачівка 06.13 1 хв  06.14 2 г  12 хв 
Липовий Гай 06.17 2 хв  06.19 2 г  16 хв 
Новоселівка 06.25 2 хв  06.27 2 г  24 хв 
Харків-Пас. 06.32 2 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6414 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031