У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Лихачове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Лихачове - Харків-Пас. відправляється зі станції Лихачове о 03.54 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 03.54
865 03.58 1 хв  03.59 4 хв 
Берека 04.04 1 хв  04.05 10 хв 
Трійчате 04.11 1 хв  04.12 17 хв 
Північ 04.15 1 хв  04.16 21 хв 
Новоберецька 04.20 1 хв  04.21 26 хв 
Клименівка 04.23 1 хв  04.24 29 хв 
Безпалівка 04.30 1 хв  04.31 36 хв 
Широніне 04.35 1 хв  04.36 41 хв 
Шурине 04.42 1 хв  04.43 48 хв 
Першотравневий 04.47 1 хв  04.48 53 хв 
829 Км 04.51 1 хв  04.52 57 хв 
Бірки 04.57 15 хв  05.12 1 г  3 хв 
Липкуватівка 05.18 1 хв  05.19 1 г  24 хв 
Єзерська 05.23 1 хв  05.24 1 г  29 хв 
Селекційна 05.30 1 хв  05.31 1 г  36 хв 
Міст 05.35 1 хв  05.36 1 г  41 хв 
Мерефа 05.41 2 хв  05.43 1 г  47 хв 
Артемівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  53 хв 
Комарівка 05.52 1 хв  05.53 1 г  58 хв 
Південний 05.55 1 хв  05.56 2 г  1 хв 
Зелений Гай 05.58 1 хв  05.59 2 г  4 хв 
Високий 06.01 1 хв  06.02 2 г  7 хв 
Науковий 06.05 1 хв  06.06 2 г  11 хв 
Покотилівка 06.09 1 хв  06.10 2 г  15 хв 
Карачівка 06.13 1 хв  06.14 2 г  19 хв 
Липовий Гай 06.17 2 хв  06.19 2 г  23 хв 
Новоселівка 06.25 2 хв  06.27 2 г  31 хв 
Харків-Пас. 06.32 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6414 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30