У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Лихачове — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Лихачове - Харків-Пас. відправляється зі станції Лихачове о 03.54 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 06.32 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Берека, Північ, Клименівка, Широніне, Першотравневий, Бірки, Єзерська, Міст, Артемівка, Південний, Високий, Покотилівка, Липовий Гай.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лихачове 03.54
865 03.58 1 хв  03.59 4 хв 
Берека 04.04 1 хв  04.05 10 хв 
Трійчате 04.11 1 хв  04.12 17 хв 
Північ 04.15 1 хв  04.16 21 хв 
Новоберецька 04.20 1 хв  04.21 26 хв 
Клименівка 04.23 1 хв  04.24 29 хв 
Безпалівка 04.30 1 хв  04.31 36 хв 
Широніне 04.35 1 хв  04.36 41 хв 
Шурине 04.42 1 хв  04.43 48 хв 
Першотравневий 04.47 1 хв  04.48 53 хв 
829 Км 04.51 1 хв  04.52 57 хв 
Бірки 04.57 15 хв  05.12 1 г  3 хв 
Липкуватівка 05.18 1 хв  05.19 1 г  24 хв 
Єзерська 05.23 1 хв  05.24 1 г  29 хв 
Селекційна 05.30 1 хв  05.31 1 г  36 хв 
Міст 05.35 1 хв  05.36 1 г  41 хв 
Мерефа 05.41 2 хв  05.43 1 г  47 хв 
Артемівка 05.47 1 хв  05.48 1 г  53 хв 
Комарівка 05.52 1 хв  05.53 1 г  58 хв 
Південний 05.55 1 хв  05.56 2 г  1 хв 
Зелений Гай 05.58 1 хв  05.59 2 г  4 хв 
Високий 06.01 1 хв  06.02 2 г  7 хв 
Науковий 06.05 1 хв  06.06 2 г  11 хв 
Покотилівка 06.09 1 хв  06.10 2 г  15 хв 
Карачівка 06.13 1 хв  06.14 2 г  19 хв 
Липовий Гай 06.17 2 хв  06.19 2 г  23 хв 
Новоселівка 06.25 2 хв  06.27 2 г  31 хв 
Харків-Пас. 06.32 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6414 Лихачове — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31