У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.50 і прибуває на станцію Помічна о 20.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Учнівська, Пост 1273 Км, Павлинка, Сербка, Маринове, Березівка, Колосівка, Веселинове, Вознесенськ, Південноукраїнська, Олійникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.50
Слобідська 15.06 1 хв  15.07 16 хв 
Одеса-Сортувальна 15.15 1 хв  15.16 25 хв 
Одеса-Східна 15.23 1 хв  15.24 33 хв 
Кулиндорове 15.29 1 хв  15.30 39 хв 
Степова 15.33 2 хв  15.35 43 хв 
Учнівська 15.40 1 хв  15.41 50 хв 
Кремидівка 15.46 1 хв  15.47 56 хв 
Польове 15.51 1 хв  15.52 1 г  1 хв 
Пост 1273 Км 15.57 1 хв  15.58 1 г  7 хв 
Чорноморська 16.04 1 хв  16.05 1 г  14 хв 
1268 Км 16.07 1 хв  16.08 1 г  17 хв 
Павлинка 16.11 1 хв  16.12 1 г  21 хв 
Буялик 16.19 1 хв  16.20 1 г  29 хв 
Кубанка 16.25 1 хв  16.26 1 г  35 хв 
Сербка 16.34 1 хв  16.35 1 г  44 хв 
1242 Км 16.40 1 хв  16.41 1 г  50 хв 
Радіалка 16.44 1 хв  16.45 1 г  54 хв 
Маринове 16.48 2 хв  16.50 1 г  58 хв 
Раухівка-1 17.03 10 хв  17.13 2 г  13 хв 
1214 Км 17.23 1 хв  17.24 2 г  33 хв 
Березівка 17.31 1 хв  17.32 2 г  41 хв 
Калаглея 17.38 1 хв  17.39 2 г  48 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.42 1 хв  17.43 2 г  52 хв 
Колосівка 17.50 3 хв  17.53 3 г 
Миколаєве 18.01 1 хв  18.02 3 г  11 хв 
Ганнівка 18.11 1 хв  18.12 3 г  21 хв 
Веселинове 18.21 1 хв  18.22 3 г  31 хв 
Мартинівська 18.36 1 хв  18.37 3 г  46 хв 
Ястребинове 18.50 1 хв  18.51 4 г 
Вознесенськ 19.04 2 хв  19.06 4 г  14 хв 
Олександрівка 19.16 1 хв  19.17 4 г  26 хв 
Трикратне 19.24 1 хв  19.25 4 г  34 хв 
Південноукраїнська 19.37 1 хв  19.38 4 г  47 хв 
Кавуни 19.50 2 хв  19.52 5 г 
Людмилівка 20.14 1 хв  20.15 5 г  24 хв 
Олійникове 20.22 1 хв  20.23 5 г  32 хв 
Висоцьке 20.31 1 хв  20.32 5 г  41 хв 
Помічна 20.45 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930