У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.43 і прибуває на станцію Помічна о 20.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Учнівська, Пост 1273 Км, Павлинка, Сербка, Маринове, Березівка, Колосівка, Веселинове, Вознесенськ, Південноукраїнська, Олійникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.43
Слобідська 14.58 2 хв  15.00 15 хв 
Одеса-Сортувальна 15.09 1 хв  15.10 26 хв 
Одеса-Східна 15.17 1 хв  15.18 34 хв 
Кулиндорове 15.23 2 хв  15.25 40 хв 
Степова 15.28 2 хв  15.30 45 хв 
Учнівська 15.35 1 хв  15.36 52 хв 
Кремидівка 15.41 2 хв  15.43 58 хв 
Польове 15.47 1 хв  15.48 1 г  4 хв 
Пост 1273 Км 15.53 1 хв  15.54 1 г  10 хв 
Чорноморська 16.00 3 хв  16.03 1 г  17 хв 
1268 Км 16.05 1 хв  16.06 1 г  22 хв 
Павлинка 16.09 1 хв  16.10 1 г  26 хв 
Буялик 16.16 2 хв  16.18 1 г  33 хв 
Кубанка 16.23 1 хв  16.24 1 г  40 хв 
Сербка 16.33 2 хв  16.35 1 г  50 хв 
1242 Км 16.40 1 хв  16.41 1 г  57 хв 
Радіалка 16.44 1 хв  16.45 2 г  1 хв 
Маринове 16.48 2 хв  16.50 2 г  5 хв 
Раухівка-1 17.01 14 хв  17.15 2 г  18 хв 
1214 Км 17.26 1 хв  17.27 2 г  43 хв 
Березівка 17.33 2 хв  17.35 2 г  50 хв 
Калаглея 17.41 1 хв  17.42 2 г  58 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.45 1 хв  17.46 3 г  2 хв 
Колосівка 17.53 14 хв  18.07 3 г  10 хв 
Миколаєве 18.15 1 хв  18.16 3 г  32 хв 
Ганнівка 18.23 1 хв  18.24 3 г  40 хв 
Веселинове 18.31 1 хв  18.32 3 г  48 хв 
Мартинівська 18.46 1 хв  18.47 4 г  3 хв 
Ястребинове 18.58 1 хв  18.59 4 г  15 хв 
Вознесенськ 19.18 2 хв  19.20 4 г  35 хв 
Олександрівка 19.32 1 хв  19.33 4 г  49 хв 
Трикратне 19.41 1 хв  19.42 4 г  58 хв 
Південноукраїнська 19.54 1 хв  19.55 5 г  11 хв 
Кавуни 20.06 1 хв  20.07 5 г  23 хв 
Людмилівка 20.24 1 хв  20.25 5 г  41 хв 
Олійникове 20.35 1 хв  20.36 5 г  52 хв 
Висоцьке 20.44 1 хв  20.45 6 г  1 хв 
Помічна 20.57 6 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31