У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6414 Одеса-Головна — Помічна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6414 сполученням Одеса-Головна - Помічна відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.50 і прибуває на станцію Помічна о 20.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 37 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Учнівська, Пост 1273 Км, Павлинка, Сербка, Маринове, Березівка, Колосівка, Веселинове, Вознесенськ, Південноукраїнська, Олійникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.50
Слобідська 15.06 1 хв  15.07 16 хв 
Одеса-Сортувальна 15.15 1 хв  15.16 25 хв 
Одеса-Східна 15.23 1 хв  15.24 33 хв 
Кулиндорове 15.29 1 хв  15.30 39 хв 
Степова 15.33 2 хв  15.35 43 хв 
Учнівська 15.40 1 хв  15.41 50 хв 
Кремидівка 15.46 1 хв  15.47 56 хв 
Польове 15.51 1 хв  15.52 1 г  1 хв 
Пост 1273 Км 15.57 1 хв  15.58 1 г  7 хв 
Чорноморська 16.04 1 хв  16.05 1 г  14 хв 
1268 Км 16.07 1 хв  16.08 1 г  17 хв 
Павлинка 16.11 1 хв  16.12 1 г  21 хв 
Буялик 16.19 1 хв  16.20 1 г  29 хв 
Кубанка 16.25 1 хв  16.26 1 г  35 хв 
Сербка 16.34 1 хв  16.35 1 г  44 хв 
1242 Км 16.40 1 хв  16.41 1 г  50 хв 
Радіалка 16.44 1 хв  16.45 1 г  54 хв 
Маринове 16.48 2 хв  16.50 1 г  58 хв 
Раухівка-1 17.03 10 хв  17.13 2 г  13 хв 
1214 Км 17.23 1 хв  17.24 2 г  33 хв 
Березівка 17.31 1 хв  17.32 2 г  41 хв 
Калаглея 17.38 1 хв  17.39 2 г  48 хв 
Ім. І. С. Шеверняєва 17.42 1 хв  17.43 2 г  52 хв 
Колосівка 17.50 3 хв  17.53 3 г 
Миколаєве 18.01 1 хв  18.02 3 г  11 хв 
Ганнівка 18.11 1 хв  18.12 3 г  21 хв 
Веселинове 18.21 1 хв  18.22 3 г  31 хв 
Мартинівська 18.36 1 хв  18.37 3 г  46 хв 
Ястребинове 18.50 1 хв  18.51 4 г 
Вознесенськ 19.04 2 хв  19.06 4 г  14 хв 
Олександрівка 19.16 1 хв  19.17 4 г  26 хв 
Трикратне 19.24 1 хв  19.25 4 г  34 хв 
Південноукраїнська 19.37 1 хв  19.38 4 г  47 хв 
Кавуни 19.50 2 хв  19.52 5 г 
Людмилівка 20.14 1 хв  20.15 5 г  24 хв 
Олійникове 20.22 1 хв  20.23 5 г  32 хв 
Висоцьке 20.31 1 хв  20.32 5 г  41 хв 
Помічна 20.45 5 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6414 Одеса-Головна — Помічна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30