У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6417 Харків-Левада — Балаклія Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6417 сполученням Харків-Левада - Балаклія відправляється зі станції Харків-Левада о 07.16 і прибуває на станцію Балаклія о 09.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Харків-Вантажний, Передвузлова, Безлюдівка, Жихор, Борівська-Південна, Аксютівка, Левківка, Зидьки, Будинок Відпочинку, Слобожанська, Андріївка, Жовтнева, Янківський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

11 грудня слідує тільки до ст. Занки.
з 2019-12-08 по 2019-12-31: е/п 6417 Х-Левада- Балаклія 11 грудня слідує тільки до ст. Занки.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 07.16
Верещаківка-Левадська 07.21 1 хв  07.22 5 хв 
Харків-Вантажний 07.25 1 хв  07.26 9 хв 
Основа 07.31 3 хв  07.34 15 хв 
Передвузлова 07.39 1 хв  07.40 23 хв 
ЕЦ-2 07.42 1 хв  07.43 26 хв 
Безлюдівка 07.46 1 хв  07.47 30 хв 
Удянська 07.51 1 хв  07.52 35 хв 
Жихор 07.55 1 хв  07.56 39 хв 
Васищеве 07.59 1 хв  08.00 43 хв 
Борівська-Південна 08.04 1 хв  08.05 48 хв 
Звидки 08.08 1 хв  08.09 52 хв 
Аксютівка 08.13 1 хв  08.14 57 хв 
Дружний 08.16 1 хв  08.17 1 г 
Левківка 08.20 1 хв  08.21 1 г  4 хв 
Зміїв 08.25 1 хв  08.26 1 г  9 хв 
Зидьки 08.31 1 хв  08.32 1 г  15 хв 
Геніївка 08.34 1 хв  08.35 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 08.39 1 хв  08.40 1 г  23 хв 
Занки 08.44 1 хв  08.45 1 г  28 хв 
Слобожанська 08.52 1 хв  08.53 1 г  36 хв 
Донець 08.56 1 хв  08.57 1 г  40 хв 
Андріївка 09.02 1 хв  09.03 1 г  46 хв 
Шебелинка 09.05 1 хв  09.06 1 г  49 хв 
Жовтнева 09.08 1 хв  09.09 1 г  52 хв 
Сезонна 09.12 1 хв  09.13 1 г  56 хв 
Янківський 09.16 1 хв  09.17 2 г 
Вербівка 09.22 1 хв  09.23 2 г  6 хв 
Балаклія 09.29 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6417 Харків-Левада — Балаклія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції