У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6418 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6418 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 06.47 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, ЕЦ-2, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

04/09 слідує ДР., приб. Х-Левада о 10:27
з 2019-08-30 по 2019-09-30: е/п №6418 Ізюм- Х-Левада 02/09 слідує ДР.
з 2019-09-04 по 2019-09-30: е/п №6418 Ізюм - Х-Левада 04/09 слідує ДР., приб. Х-Левада о 10:27

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 06.47
Пимонівка 06.52 1 хв  06.53 5 хв 
368 Км 06.57 1 хв  06.58 10 хв 
Федорівка 07.01 1 хв  07.02 14 хв 
Циганська 07.06 1 хв  07.07 19 хв 
360 Км 07.11 1 хв  07.12 24 хв 
Діброва 07.16 1 хв  07.17 29 хв 
Закомельська 07.23 1 хв  07.24 36 хв 
Бабариківська 07.30 1 хв  07.31 43 хв 
Маяк 07.36 1 хв  07.37 49 хв 
Савинці 07.41 1 хв  07.42 54 хв 
Лісова 07.46 1 хв  07.47 59 хв 
Братське Озеро 07.52 1 хв  07.53 1 г  5 хв 
Балаклія 08.00 10 хв  08.10 1 г  13 хв 
Вербівка 08.15 1 хв  08.16 1 г  28 хв 
Янківський 08.20 1 хв  08.21 1 г  33 хв 
Сезонна 08.24 1 хв  08.25 1 г  37 хв 
Жовтнева 08.29 1 хв  08.30 1 г  42 хв 
Шебелинка 08.35 1 хв  08.36 1 г  48 хв 
Андріївка 08.39 1 хв  08.40 1 г  52 хв 
Донець 08.45 1 хв  08.46 1 г  58 хв 
Слобожанська 08.49 1 хв  08.50 2 г  2 хв 
Занки 08.56 1 хв  08.57 2 г  9 хв 
Будинок Відпочинку 09.01 1 хв  09.02 2 г  14 хв 
Геніївка 09.05 1 хв  09.06 2 г  18 хв 
Зидьки 09.08 1 хв  09.09 2 г  21 хв 
Зміїв 09.15 1 хв  09.16 2 г  28 хв 
Левківка 09.21 1 хв  09.22 2 г  34 хв 
Дружний 09.25 1 хв  09.26 2 г  38 хв 
Аксютівка 09.29 1 хв  09.30 2 г  42 хв 
Звидки 09.34 1 хв  09.35 2 г  47 хв 
Борівська-Південна 09.38 1 хв  09.39 2 г  51 хв 
Васищеве 09.42 1 хв  09.43 2 г  55 хв 
Жихор 09.47 1 хв  09.48 3 г 
Удянська 09.51 1 хв  09.52 3 г  4 хв 
Безлюдівка 09.55 1 хв  09.56 3 г  8 хв 
ЕЦ-2 10.00 1 хв  10.01 3 г  13 хв 
Передвузлова 10.03 1 хв  10.04 3 г  16 хв 
Основа 10.07 1 хв  10.08 3 г  20 хв 
Харків-Вантажний 10.13 1 хв  10.14 3 г  26 хв 
Верещаківка-Левадська 10.17 1 хв  10.18 3 г  30 хв 
Харків-Левада 10.23 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6418 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031