У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Івано-Франківськ — Стрий Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6421 сполученням Івано-Франківськ - Стрий відправляється зі станції Івано-Франківськ о 05.10 і прибуває на станцію Стрий о 09.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 53 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 40 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Павлівка, Майдан, Вістова, Голинь, Рожнятів, Надіїв, Долина, Свіча, Лисовичі, Довге-Моршинське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 05.10
Угринів 05.16 1 хв  05.17 6 хв 
Павлівка 05.27 1 хв  05.28 17 хв 
Ценжів 05.44 2 хв  05.46 34 хв 
Майдан 05.55 1 хв  05.56 45 хв 
Боднарів 06.05 5 хв  06.10 55 хв 
Вістова 06.17 1 хв  06.18 1 г  7 хв 
Калуш 06.29 4 хв  06.33 1 г  19 хв 
Голинь 06.44 1 хв  06.45 1 г  34 хв 
Брошнів 06.50 1 хв  06.51 1 г  40 хв 
Рожнятів 06.57 4 хв  07.01 1 г  47 хв 
Раків 07.08 1 хв  07.09 1 г  58 хв 
Надіїв 07.14 1 хв  07.15 2 г  4 хв 
Рахиня 07.22 1 хв  07.23 2 г  12 хв 
Долина 07.33 5 хв  07.38 2 г  23 хв 
Яворів 07.48 1 хв  07.49 2 г  38 хв 
Свіча 07.56 1 хв  07.57 2 г  46 хв 
Болехів 08.07 2 хв  08.09 2 г  57 хв 
Лисовичі 08.25 1 хв  08.26 3 г  15 хв 
Моршин 08.32 4 хв  08.36 3 г  22 хв 
Довге-Моршинське 08.40 1 хв  08.41 3 г  30 хв 
Миртюки 08.53 1 хв  08.54 3 г  43 хв 
Стрий 09.03 3 г  53 хв 

У розкладі поїзда 6421 Івано-Франківськ — Стрий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031