У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6421 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 10.52 і прибуває на станцію Ізюм о 14.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,03,05,07,09,11,12,13,15/11 слідує ДР.
з 2019-10-28 по 2019-11-30: е/п6421 Х-Левада-Ізюм 01,03,05,07,09,11,12,13,15/11 слідує ДР.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 10.52
Верещаківка-Левадська 10.57 2 хв  10.59 5 хв 
Харків-Вантажний 11.01 1 хв  11.02 9 хв 
Основа 11.06 1 хв  11.07 14 хв 
Передвузлова 11.10 1 хв  11.11 18 хв 
Безлюдівка 11.17 1 хв  11.18 25 хв 
Удянська 11.22 1 хв  11.23 30 хв 
Жихор 11.26 1 хв  11.27 34 хв 
Васищеве 11.31 1 хв  11.32 39 хв 
Борівська-Південна 11.36 1 хв  11.37 44 хв 
Звидки 11.40 1 хв  11.41 48 хв 
Аксютівка 11.46 1 хв  11.47 54 хв 
Дружний 11.50 1 хв  11.51 58 хв 
Левківка 11.54 1 хв  11.55 1 г  2 хв 
Зміїв 11.59 1 хв  12.00 1 г  7 хв 
Зидьки 12.05 1 хв  12.06 1 г  13 хв 
Геніївка 12.08 1 хв  12.09 1 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 12.13 1 хв  12.14 1 г  21 хв 
Занки 12.18 10 хв  12.28 1 г  26 хв 
Слобожанська 12.35 1 хв  12.36 1 г  43 хв 
Донець 12.40 1 хв  12.41 1 г  48 хв 
Андріївка 12.47 1 хв  12.48 1 г  55 хв 
Шебелинка 12.51 1 хв  12.52 1 г  59 хв 
Жовтнева 12.55 1 хв  12.56 2 г  3 хв 
Сезонна 12.59 1 хв  13.00 2 г  7 хв 
Янківський 13.03 1 хв  13.04 2 г  11 хв 
Вербівка 13.09 1 хв  13.10 2 г  17 хв 
Балаклія 13.16 1 хв  13.17 2 г  24 хв 
Братське Озеро 13.25 1 хв  13.26 2 г  33 хв 
Лісова 13.32 1 хв  13.33 2 г  40 хв 
Савинці 13.37 1 хв  13.38 2 г  45 хв 
Маяк 13.42 1 хв  13.43 2 г  50 хв 
Бабариківська 13.46 1 хв  13.47 2 г  54 хв 
Закомельська 13.53 12 хв  14.05 3 г  1 хв 
Діброва 14.12 1 хв  14.13 3 г  20 хв 
360 Км 14.16 1 хв  14.17 3 г  24 хв 
Циганська 14.22 1 хв  14.23 3 г  30 хв 
Федорівка 14.27 1 хв  14.28 3 г  35 хв 
368 Км 14.31 1 хв  14.32 3 г  39 хв 
Пимонівка 14.35 1 хв  14.36 3 г  43 хв 
Ізюм 14.42 3 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6421 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031