У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6421 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 11.06 і прибуває на станцію Ізюм о 14.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

13,14,20,21/01 слідує ДР, прибуття ст. Ізюм о 15.02хв. 15,16,17/01 ДР,приб.ст.Ізюм 14.49хв. 22,23/01 слідує ДР
з 2020-01-08 по 2020-01-31: е/п 6421 Х-Левада-Ізюм 13,14,20,21/01 слідує ДР,приб.ст.Ізюм 15.02хв.15,16,17/01 слід.ДР,приб.ст.Ізюм 14.49хв. 22,23/01 слідує ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 11.06
Верещаківка-Левадська 11.11 2 хв  11.13 5 хв 
Харків-Вантажний 11.15 1 хв  11.16 9 хв 
Основа 11.20 1 хв  11.21 14 хв 
Передвузлова 11.24 1 хв  11.25 18 хв 
Безлюдівка 11.32 1 хв  11.33 26 хв 
Удянська 11.37 1 хв  11.38 31 хв 
Жихор 11.41 1 хв  11.42 35 хв 
Васищеве 11.46 1 хв  11.47 40 хв 
Борівська-Південна 11.51 1 хв  11.52 45 хв 
Звидки 11.55 1 хв  11.56 49 хв 
Аксютівка 12.01 1 хв  12.02 55 хв 
Дружний 12.05 1 хв  12.06 59 хв 
Левківка 12.09 1 хв  12.10 1 г  3 хв 
Зміїв 12.15 1 хв  12.16 1 г  9 хв 
Зидьки 12.21 1 хв  12.22 1 г  15 хв 
Геніївка 12.24 1 хв  12.25 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 12.29 1 хв  12.30 1 г  23 хв 
Занки 12.34 1 хв  12.35 1 г  28 хв 
Слобожанська 12.42 1 хв  12.43 1 г  36 хв 
Донець 12.46 1 хв  12.47 1 г  40 хв 
Андріївка 12.52 1 хв  12.53 1 г  46 хв 
Шебелинка 12.56 1 хв  12.57 1 г  50 хв 
Жовтнева 13.00 1 хв  13.01 1 г  54 хв 
Сезонна 13.04 1 хв  13.05 1 г  58 хв 
Янківський 13.08 1 хв  13.09 2 г  2 хв 
Вербівка 13.14 1 хв  13.15 2 г  8 хв 
Балаклія 13.21 1 хв  13.22 2 г  15 хв 
Братське Озеро 13.30 1 хв  13.31 2 г  24 хв 
Лісова 13.37 1 хв  13.38 2 г  31 хв 
Савинці 13.41 1 хв  13.42 2 г  35 хв 
Маяк 13.46 1 хв  13.47 2 г  40 хв 
Бабариківська 13.50 1 хв  13.51 2 г  44 хв 
Закомельська 13.57 8 хв  14.05 2 г  51 хв 
Діброва 14.12 1 хв  14.13 3 г  6 хв 
360 Км 14.16 1 хв  14.17 3 г  10 хв 
Циганська 14.22 1 хв  14.23 3 г  16 хв 
Федорівка 14.27 1 хв  14.28 3 г  21 хв 
368 Км 14.31 1 хв  14.32 3 г  25 хв 
Пимонівка 14.35 1 хв  14.36 3 г  29 хв 
Ізюм 14.42 3 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6421 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції