У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Харків-Левада — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6421 сполученням Харків-Левада - Ізюм відправляється зі станції Харків-Левада о 10.39 і прибуває на станцію Ізюм о 14.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 49 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Передвузлова, Васищеве, Дружний, Геніївка, Донець, Сезонна, Братське Озеро, Бабариківська, Циганська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 11/01 по 24/01 ДР

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 10.39
Верещаківка-Левадська 10.44 2 хв  10.46 5 хв 
Харків-Вантажний 10.48 1 хв  10.49 9 хв 
Основа 10.53 1 хв  10.54 14 хв 
Передвузлова 10.57 1 хв  10.58 18 хв 
Безлюдівка 11.05 1 хв  11.06 26 хв 
Удянська 11.10 1 хв  11.11 31 хв 
Жихор 11.14 1 хв  11.15 35 хв 
Васищеве 11.19 1 хв  11.20 40 хв 
Борівська-Південна 11.24 1 хв  11.25 45 хв 
Звидки 11.28 1 хв  11.29 49 хв 
Аксютівка 11.34 1 хв  11.35 55 хв 
Дружний 11.38 1 хв  11.39 59 хв 
Левківка 11.42 1 хв  11.43 1 г  3 хв 
Зміїв 11.48 1 хв  11.49 1 г  9 хв 
Зидьки 11.54 1 хв  11.55 1 г  15 хв 
Геніївка 11.57 1 хв  11.58 1 г  18 хв 
Будинок Відпочинку 12.02 1 хв  12.03 1 г  23 хв 
Занки 12.07 1 хв  12.08 1 г  28 хв 
Слобожанська 12.15 1 хв  12.16 1 г  36 хв 
Донець 12.19 1 хв  12.20 1 г  40 хв 
Андріївка 12.25 1 хв  12.26 1 г  46 хв 
Шебелинка 12.29 10 хв  12.39 1 г  50 хв 
Жовтнева 12.42 1 хв  12.43 2 г  3 хв 
Сезонна 12.46 1 хв  12.47 2 г  7 хв 
Янківський 12.50 1 хв  12.51 2 г  11 хв 
Вербівка 12.56 1 хв  12.57 2 г  17 хв 
Балаклія 13.03 1 хв  13.04 2 г  24 хв 
Братське Озеро 13.12 1 хв  13.13 2 г  33 хв 
Лісова 13.19 1 хв  13.20 2 г  40 хв 
Савинці 13.23 1 хв  13.24 2 г  44 хв 
Маяк 13.28 1 хв  13.29 2 г  49 хв 
Бабариківська 13.32 1 хв  13.33 2 г  53 хв 
Закомельська 13.39 1 хв  13.40 3 г 
Діброва 13.47 1 хв  13.48 3 г  8 хв 
360 Км 13.51 1 хв  13.52 3 г  12 хв 
Циганська 13.57 1 хв  13.58 3 г  18 хв 
Федорівка 14.02 1 хв  14.03 3 г  23 хв 
368 Км 14.06 1 хв  14.07 3 г  27 хв 
Пимонівка 14.10 1 хв  14.11 3 г  31 хв 
Ізюм 14.17 3 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6421 Харків-Левада — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728