У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6422 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6422 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 10.36 і прибуває на станцію Харків-Левада о 14.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 10.36
Пимонівка 10.41 1 хв  10.42 5 хв 
368 Км 10.46 1 хв  10.47 10 хв 
Федорівка 10.50 1 хв  10.51 14 хв 
Циганська 10.55 1 хв  10.56 19 хв 
360 Км 11.00 1 хв  11.01 24 хв 
Діброва 11.05 1 хв  11.06 29 хв 
Закомельська 11.12 1 хв  11.13 36 хв 
Бабариківська 11.19 1 хв  11.20 43 хв 
Маяк 11.25 1 хв  11.26 49 хв 
Савинці 11.30 1 хв  11.31 54 хв 
Лісова 11.35 1 хв  11.36 59 хв 
Братське Озеро 11.41 1 хв  11.42 1 г  5 хв 
Балаклія 11.49 1 хв  11.50 1 г  13 хв 
Вербівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  19 хв 
Янківський 12.00 1 хв  12.01 1 г  24 хв 
Сезонна 12.04 1 хв  12.05 1 г  28 хв 
Жовтнева 12.09 1 хв  12.10 1 г  33 хв 
Шебелинка 12.15 1 хв  12.16 1 г  39 хв 
Андріївка 12.19 1 хв  12.20 1 г  43 хв 
Донець 12.25 1 хв  12.26 1 г  49 хв 
Слобожанська 12.29 1 хв  12.30 1 г  53 хв 
Занки 12.36 1 хв  12.37 2 г 
Будинок Відпочинку 12.41 1 хв  12.42 2 г  5 хв 
Геніївка 12.45 1 хв  12.46 2 г  9 хв 
Зидьки 12.48 1 хв  12.49 2 г  12 хв 
Зміїв 12.55 1 хв  12.56 2 г  19 хв 
Левківка 13.01 1 хв  13.02 2 г  25 хв 
Дружний 13.05 1 хв  13.06 2 г  29 хв 
Аксютівка 13.09 1 хв  13.10 2 г  33 хв 
Звидки 13.14 1 хв  13.15 2 г  38 хв 
Борівська-Південна 13.18 1 хв  13.19 2 г  42 хв 
Васищеве 13.23 1 хв  13.24 2 г  47 хв 
Жихор 13.28 1 хв  13.29 2 г  52 хв 
Удянська 13.32 1 хв  13.33 2 г  56 хв 
Безлюдівка 13.37 1 хв  13.38 3 г  1 хв 
Передвузлова 13.43 1 хв  13.44 3 г  7 хв 
Основа 13.49 1 хв  13.50 3 г  13 хв 
Харків-Вантажний 13.55 1 хв  13.56 3 г  19 хв 
Верещаківка-Левадська 14.00 1 хв  14.01 3 г  24 хв 
Харків-Левада 14.06 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6422 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31