У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6422 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6422 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 10.36 і прибуває на станцію Харків-Левада о 14.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

,04,05,06,07/11 ДР, приб.ст.Х-Левада 14.18хв. 08/11 слідує ДР. Відправлення ст. Ізюм 10:14. Прибуття Х-Левада 14:17.
з 2019-10-29 по 2019-11-30: е/п №6422 Ізюм - Х-Левада 04,05,06,07/11 слідує ДР,приб.ст.Х-Левада 14.18хв. 08,11,12/11 слідує ДР. Відправлення ст. Ізюм 10:14. Прибуття Х- Левада 14:17.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 10.36
Пимонівка 10.41 1 хв  10.42 5 хв 
368 Км 10.46 1 хв  10.47 10 хв 
Федорівка 10.50 1 хв  10.51 14 хв 
Циганська 10.55 1 хв  10.56 19 хв 
360 Км 11.00 1 хв  11.01 24 хв 
Діброва 11.05 1 хв  11.06 29 хв 
Закомельська 11.12 1 хв  11.13 36 хв 
Бабариківська 11.19 1 хв  11.20 43 хв 
Маяк 11.25 1 хв  11.26 49 хв 
Савинці 11.30 1 хв  11.31 54 хв 
Лісова 11.35 1 хв  11.36 59 хв 
Братське Озеро 11.41 1 хв  11.42 1 г  5 хв 
Балаклія 11.49 1 хв  11.50 1 г  13 хв 
Вербівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  19 хв 
Янківський 12.00 1 хв  12.01 1 г  24 хв 
Сезонна 12.04 1 хв  12.05 1 г  28 хв 
Жовтнева 12.09 1 хв  12.10 1 г  33 хв 
Шебелинка 12.15 1 хв  12.16 1 г  39 хв 
Андріївка 12.19 1 хв  12.20 1 г  43 хв 
Донець 12.25 1 хв  12.26 1 г  49 хв 
Слобожанська 12.29 1 хв  12.30 1 г  53 хв 
Занки 12.36 1 хв  12.37 2 г 
Будинок Відпочинку 12.41 1 хв  12.42 2 г  5 хв 
Геніївка 12.45 1 хв  12.46 2 г  9 хв 
Зидьки 12.48 1 хв  12.49 2 г  12 хв 
Зміїв 12.55 1 хв  12.56 2 г  19 хв 
Левківка 13.01 1 хв  13.02 2 г  25 хв 
Дружний 13.05 1 хв  13.06 2 г  29 хв 
Аксютівка 13.09 1 хв  13.10 2 г  33 хв 
Звидки 13.14 1 хв  13.15 2 г  38 хв 
Борівська-Південна 13.18 1 хв  13.19 2 г  42 хв 
Васищеве 13.23 1 хв  13.24 2 г  47 хв 
Жихор 13.28 1 хв  13.29 2 г  52 хв 
Удянська 13.32 1 хв  13.33 2 г  56 хв 
Безлюдівка 13.37 1 хв  13.38 3 г  1 хв 
Передвузлова 13.43 1 хв  13.44 3 г  7 хв 
Основа 13.49 1 хв  13.50 3 г  13 хв 
Харків-Вантажний 13.55 1 хв  13.56 3 г  19 хв 
Верещаківка-Левадська 14.00 1 хв  14.01 3 г  24 хв 
Харків-Левада 14.06 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6422 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031