У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6422 Ізюм — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6422 сполученням Ізюм - Харків-Левада відправляється зі станції Ізюм о 10.36 і прибуває на станцію Харків-Левада о 14.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 39 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

27/12 буде прибувати на ст.Х-Пасажирськ.о 14.06хв.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ізюм 10.36
Пимонівка 10.41 1 хв  10.42 5 хв 
368 Км 10.46 1 хв  10.47 10 хв 
Федорівка 10.50 1 хв  10.51 14 хв 
Циганська 10.55 1 хв  10.56 19 хв 
360 Км 11.00 1 хв  11.01 24 хв 
Діброва 11.05 1 хв  11.06 29 хв 
Закомельська 11.12 1 хв  11.13 36 хв 
Бабариківська 11.19 1 хв  11.20 43 хв 
Маяк 11.25 1 хв  11.26 49 хв 
Савинці 11.30 1 хв  11.31 54 хв 
Лісова 11.35 1 хв  11.36 59 хв 
Братське Озеро 11.41 1 хв  11.42 1 г  5 хв 
Балаклія 11.49 1 хв  11.50 1 г  13 хв 
Вербівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  19 хв 
Янківський 12.00 1 хв  12.01 1 г  24 хв 
Сезонна 12.04 1 хв  12.05 1 г  28 хв 
Жовтнева 12.09 1 хв  12.10 1 г  33 хв 
Шебелинка 12.15 1 хв  12.16 1 г  39 хв 
Андріївка 12.19 1 хв  12.20 1 г  43 хв 
Донець 12.25 1 хв  12.26 1 г  49 хв 
Слобожанська 12.29 1 хв  12.30 1 г  53 хв 
Занки 12.36 1 хв  12.37 2 г 
Будинок Відпочинку 12.41 1 хв  12.42 2 г  5 хв 
Геніївка 12.45 1 хв  12.46 2 г  9 хв 
Зидьки 12.48 1 хв  12.49 2 г  12 хв 
Зміїв 12.55 1 хв  12.56 2 г  19 хв 
Левківка 13.01 1 хв  13.02 2 г  25 хв 
Дружний 13.05 1 хв  13.06 2 г  29 хв 
Аксютівка 13.09 1 хв  13.10 2 г  33 хв 
Звидки 13.14 1 хв  13.15 2 г  38 хв 
Борівська-Південна 13.18 1 хв  13.19 2 г  42 хв 
Васищеве 13.23 1 хв  13.24 2 г  47 хв 
Жихор 13.28 1 хв  13.29 2 г  52 хв 
Удянська 13.32 1 хв  13.33 2 г  56 хв 
Безлюдівка 13.37 1 хв  13.38 3 г  1 хв 
Передвузлова 13.43 1 хв  13.44 3 г  7 хв 
Основа 13.49 1 хв  13.50 3 г  13 хв 
Харків-Вантажний 13.55 1 хв  13.56 3 г  19 хв 
Верещаківка-Левадська 14.00 1 хв  14.01 3 г  24 хв 
Харків-Левада 14.06 3 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6422 Ізюм — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728